1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Magnetyczne klocki odporne na grawitacje. Poznajcie TEGU

Magnetyczne klocki odporne na grawitacje. Poznajcie TEGU

Oto nadchodzi prawdziwa rewolucja w pudłach i skrzynkach na drewniane klocki dla dzieci, a może nawet na każde inne klocki z plastiku i kamienia. Na polski rynek, tuż po zdobyciu nagrody na prestiżowej wystawie zabawek w Norymberdze’2017, szturmem wchodzą magnetyczne klocki TEGU.

fotokarty

TEGU – drewniane zastawy klocków dające niekończące się możliwości układania postaci, przedmiotów, sytuacji. TEGU odznaczają się nieprzeciętnymi barwami i niestandardowymi kształtami, a tym samym sprawiają, że raz zauważone nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. TEGU są też niesamowite w dotyku, co podkreślali wszyscy uczestnicy Targów w Norymbergii, na których w lutym 2017 klocki zdobyły pierwszą nagrodę. Jednak nader wszystko, TEGU zaskakują swym magnetyzmem.

Klocki magnetyczne z drewna to zabawka najwyższych lotów i spełnienie dziecięcych marzeń o nieograniczonych możliwościach tworzenia. Każdy klocek posiada bezpiecznie ukryty magnez. Piękne barwy zawdzięczają zaś nietoksycznym farbom na bazie wody. Dzięki temu mogą z nich korzystać już 12 miesięczne maluchy. Zapach drewna i jego przyjemne brzmienie w czasie uderzania klocka o klocek to uczta dla zmysłów, a możliwość dopasowania drewnianych boczków z każdej strony nie pozostawia złudzeń, że Tegu to innowacyjna i wielozadaniowa zabawka, pozwalająca na zręczne tworzenie postaci, budowli, rzeczy na wiele sposobów.

Nauka i zabawa, których nie rozdzielisz

TEGU nie rozróżnia zabawy i nauki uznając, że umysł dziecka pochłonięty kreatywną zabawą chłonie z każdą minutą nowe doznania, odkrycia, informacje. Dziecko podekscytowane grą nie jest nawet świadome, że uczy się, rozwija, kształtuje. Dzięki TEGU zabawa staje się więc nauką i odwrotnie. W każdym klocku TEGU ukryta jest moc marzeń o przyszłości, marzeń, które wprowadzone w ruch za pomocą paluszków tworzą niesamowite formy. Wystarczy pozostawić dziecko na chwilę w „rozsypce” magnetycznych klocków z ukrytymi magnezami a chwila zamieni się w niekończący się sezon twórczej ekscytacji.

Proste zabawki przede wszystkim

Klocki dla dzieci TEGU dzięki swej prostej formie pozostawiają pole do popisu dziecięcej wyobraźni, stanowiąc narzędzie do tworzenia inspirujących form, odblokowują umysł pozwalając mu na zgłębianie tajników kreatywnego tworzenia, radosnego poznawania i beztroskiego przekraczania coraz to nowych granic własnej wyobraźni.

Po raz kolejny potwierdza się zasada, że proste zabawki to najlepsze rozwiązanie i propozycja dla dzieci, które używając swej wyobraźni, tworzą niepowtarzalne arcydziełka.

Klocki TEGU są już w Polsce dzięki KIDY.pl.
KIDY.pl to sklep z najwyższej jakości innowacyjnymi produktami dla niemowląt, dzieci i rodziców.

tegu-zabawki-2 tegu-zabawki-3 tegu-zabawki-4 tegu-zabawki-5

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments