1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zdrowie
  6. »
  7. Znaczenie wody dla zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet w ciąży, mam karmiących, niemowląt i dzieci

Znaczenie wody dla zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet w ciąży, mam karmiących, niemowląt i dzieci

woda dla mamy

Kobiety w ciąży, karmiące i maluszki potrzebują wody specjalnie dostosowanej do ich potrzeb. O zaletach niskozmineralizowanej i niskosodowej wody źródlanej Mama i ja opowiada Katarzyna Gumoś, kierownik działu marketingu marki Mama i ja.

Właściwości wody źródlanej Mama i ja

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ważne jest regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia. Dotyczy to zwłaszcza małych dzieci, kobiet ciężarnych i mam karmiących, dla których najodpowiedniejszym wyborem jest woda źródlana o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu, siarczanów, fluorków, azotanów i azotynów.

Bezpieczeństwo i jakość wody źródlanej Mama i ja

Mama i ja to woda pochodząca ze źródła znajdującego się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a substancje uznawane za szkodliwe nie występują w niej nawet w najmniejszych ilościach. Parametry są uważnie i wnikliwie monitorowane na każdym etapie powstawania produktu – od źródła aż do wody w butelce. O jej bezpieczeństwie świadczy fakt, że regularnie poddawana jest analizom w wyspecjalizowanych laboratoriach oraz placówkach badawczych.

Skład wody Mama i ja dedykowany kobietom w ciąży, mamom karmiącym, niemowlętom i małym dzieciom

Woda źródlana Mama i ja cieszy się zaufaniem rodziców już od 30 lat. Jej skład dedykowany jest potrzebom kobiet w ciąży i karmiących, a także maluszków. Zawiera jedynie 270 mg składników mineralnych na 1 litr i niewielką ilość sodu, dzięki czemu jest dostosowana do potrzeb wrażliwego układu pokarmowego niemowląt. To również bezpieczna baza do przygotowywania mleka modyfikowanego, kaszek, zupek czy przecierów. Warto jednak pamiętać o tym, aby do 12. miesiąca życia dziecka wodę podawać po przegotowaniu –  mówi Katarzyna Gumoś.

Wygoda użytkowania wody Źródlanej Mama i ja

Woda Mama i ja to nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda użytkowania – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Produkt o pojemności 0,33 l jest lekki i ma ergonomiczny kształt dostosowany do rączek maluszków. Praktyczny ustnik ułatwia picie, a bajkowe postaci na etykiecie budują pozytywne skojarzenia. Butelkę o pojemności 0,5 l można wygodnie spakować do szkolnego plecaka, a ta o pojemności 1,5 l będzie odpowiednia dla przygotowywania posiłków –  dodaje Katarzyna Gumoś.

woda mama i jaDlaczego woda źródlana Mama i ja jest polecana kobietom w ciąży i dzieciom?

Mama i ja – to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu. Stanowi optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Znakomicie nadaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Więcej informacji znajduje się : https://wodadladziecka.pl

Cena:
1,5 l – 2,39 zł
0,5 l – 1,79 zł
0,33 l – 2,19 zł

Firma WOSANA S.A. jako producent wiodącej wody źródlanej dedykowanej dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym mamomMama i ja, szczególne znaczenie przypisuje inicjatywom propagującym ideę rodzicielstwa i wspierającym rozwój dzieci. Początki firmy WOSANA sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą IFS standard. Mama i ja, woda obecna na rynku od roku 1998. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 106/OP. Woda Mama i ja posiada szeroką sieć dystrybucji. Produkt dostępny jest w sieciach handlowych: Dino, Makro, Kaufland, Netto, Selgros, Eurocash, Auchan, Żabka oraz w e-sklepach dodomku.pl i frisco.pl

Artykuł sposorowany

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments