1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. O tym jak drewniane klocki spełniają marzenia. Zabawki z wyobraźnią

O tym jak drewniane klocki spełniają marzenia. Zabawki z wyobraźnią

Gdzie znaleźć taką zabawkę dla starszego dziecka, która poza zajęciem go pobudzi także jego wyobraźnię i nauczy nowych umiejętności? Na europejskim rynku pojawia się coraz więcej marek wpisujących się kategorię Zabawki Kreatywne. Do Polski dotarł właśnie KIPOD, marka ze słonecznego Tel Aviv, której zabawki to alternatywa dla standardowych klocków, misiów, aut. KIPOD to drewniane klocki, misie, auta, lalki, mebelki, zwierzątka, które dzieci tworzą same.

Warto marzyć

Alex Khaykin, twórczyni marki Kipod, w wieku dziecięcym z pasją i zaangażowaniem wymyślała różne zabawy dla swoich przyjaciół. Kolejne zabawy, które stworzyła stawały się tak popularne, że zaczęły przechodzić do klasyki. Na ich podstawie powstały sprawdzone i uwielbiane przez dzieci zestawy kreatywne KIPOD. Historia jak z bajki, a jednak prawdziwa. Oto jak spełniają się marzenia i animują spełnianie kolejnych marzeń.

Kipod to nowoczesny i przemyślany design ukryty w prostych formach zabawek. To doskonała możliwość przekazania dziecku narzędzi nie tylko do zabawy, ale także nauki. Każdy zestaw wykonany jest z innego rodzaju drewna co urozmaica zabawę, jednocześnie dając pretekst to szukania informacji na jego temat. Poznajmy więc zabawki Kipod.

Wesołe Stworki

Funny Creatures czyli Wesołe stworki to zestaw stworzony do realizowania wariacji i mieszanek postaci. Wystrugane z bukowego drewna kształty tylko czekają, aby tchnąć w nie życie i bawić się długie godziny. Dołączone dwa arkusze naklejek pozwalają na beztroskie wyklejanie buziek – tu wąsy, tu okularki, a może lepiej odwrotnie i będzie jeszcze bardziej śmiesznie? Wszystko zależy od dziecka i jego wyobraźni. To świetny zestaw do działania we dwójkę, wzajemnego inspirowania się. Pachnące bukiem klocki dodają klimatu tworzeniu stworów, a ich zwariowane minki wywołują uśmiechy na twarzach – jak się okazuje, także rodziców.

KIPOD tylko moje

KIPOD pozwala na zachowanie kompromisu między oddaniem się zabawie i pracy twórczej. Każdy zestaw otrzymuje od dziecka indywidualną wizję „budowy”, dziecko tworząc zabawkę może wykazać się artystycznie i popracować nad gimnastyką rączek, co jest bardzo ważne w późniejszej nauce pisania.

Kreatywne zabawki kształtują przestrzeń do działania, dają nieograniczone możliwości kreatywnego wykorzystania i beztroskiej zabawy. To realny przykład na to, że warto marzyć i za marzeniami podążać. Marzenia nie tylko uskrzydlają ale pomagają w zrównoważonym rozwoju dziecka, serwując refleksję i odpoczynek dla umysłu.

Jak zrobić własnego Drewnianego Misia? Czy Wyścigówki powinny mieć pasek przez środek? Czy istnieje Pomponiasta Owca? Co to jest Woodygami? Ten kto zna Kipod – wie doskonale!

Kreatywne zabawki KIPOD  dostępne w Polsce dzięki KIDY.pl.KIDY.pl to sklep z najwyższej jakości innowacyjnymi produktami dla niemowląt, dzieci i rodziców.

funny-creatures-3

funny-creatures-2 funny-creatures-4 funny-creatures-5

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments