1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. SPA & Wellness
  6. »
  7. Pokolenia – specjalny pakiet rodzinny w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Pokolenia – specjalny pakiet rodzinny w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Życie codzienne sprawia, że często żyjemy obok siebie a nie ze sobą. Przepracowani, umęczeni codziennymi obowiązkami, czasem nie mamy siły na poświęcenie uwagi swoim bliskim.

fotokarty

Warto czasem oderwać się od kołowrotu codziennych obowiązków. Wyjechać na łono natury i cieszyć się wolną chwilą i spędzonym razem czasem. Bardzo ważne jest to, że na rodzinnych wyjazdach można odkrywać siebie i innych członków rodziny na nowo. – mówi Katarzyna Miller, psycholożka. – A to okazuje się, że babcia zna się na drzewach i może odkryć przed wnukami tajemnice przyrody, a to dziadek może okazać się prawdziwym mistrzem gry w warcaby lub arcyciekawym przewodnikiem po lokalnych zabytkach. A to mama przypomni sobie swoje dawno niepraktykowane umiejętności gry w tenisa i podzieli się nimi z dziećmi. A może one to polubią i po powrocie do domu regularnie będą razem odwiedzać korty. Kto wie, co odkryjemy?

Na wyjazdach możemy spędzić ze sobą więcej czasu w luźnej atmosferze. Nie śpiesząc się do codziennych zajęć, nie patrząc cały czas na zegarek. – Najlepiej byłoby wyciszyć telefon i być ze sobą i z bliskimi – dodaje Katarzyna Miller. – Bo wspólne chwile są bezcenne. I dla dorosłych, i dla dzieci. Kiedy nikt i nic nas nie pogania, kiedy możemy pobyć razem. Niby wszyscy to wiemy, ale za często o tym zapominamy.

W miejscach tak pięknie położonych jak Hotele SPA Dr Irena Eris warto skorzystać z dobrodziejstwa otaczającej je przyrody, czego często nie doceniamy, i chłonąć naturę wszystkimi zmysłami. A tu, jest ona na wyciągnięcie ręki. Idealnym przewodnikiem w takim miejscu będą dorośli, osoby sobie bliskie. Można po prostu pospacerować, pobiegać na bosaka po trawie, przytulić się do drzewa, poobserwować ptaki czy poleżeć w hamaku. Ale można też zagłębić się w rozmowach bardziej egzystencjonalnych, np. kim jestem? Szukać związków z przyrodą.

Oczywiście nie wszystko podczas wyjazdu musimy robić razem. Część osób może pojechać coś zwiedzać, a inni w tym czasie mogą pójść na basen, zrobić sobie piknik lub pograć w piłkę. A może ktoś będzie chciał poczytać w samotności książkę lub posłuchać muzyki. Nic na siłę – to klucz do tego, żebyśmy z przyjemnością spędzali razem czas. I chcieli spędzać go razem jak najczęściej.

Pakiet Pokolenia Hoteli SPA Dr Irena Eris, pełen benefitów, jest skierowany do rodzin, które chcą wykorzystać wolny czas na wzmocnienie więzi rodzinnych oraz cieszyć się dłużej chwilami spędzonymi wspólnie w szerszym gronie. Wystarczy zacząć raz, by zapragnąć częstszych spotkań z bliskimi.

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie: www.drirenaerisspa.pl

źródło: materiały prasowe, fot. intopassion.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments