1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. Aktywna Mama
  6. »
  7. Rurka do pole dance w domu – czy warto kupić rurkę do użytku domowego?

Rurka do pole dance w domu – czy warto kupić rurkę do użytku domowego?

rurka do pole dance

Pole dance to rodzaj sportu, który niesamowicie wciąga, nic więc dziwnego, że osoby trenujące decydują się także na ćwiczenia w domu. Stają wówczas przed ważnym dylematem – czy warto kupić rurkę do pole dance do użytku domowego? Dowiedz się, dlaczego jest to dobry pomysł. Poznaj także kilka minusów, zanim zdecydujesz się na konkretny model rury.

Trening o każdej porze dnia dzięki rurce do pole dance

Uczęszczanie na treningi pole dance nie dla każdego będą wystarczające. W szczególności, jeśli odbywają się zaledwie raz w tygodniu. Opanowana na zajęciach choreografia po tak długiej przerwie może po prostu wypaść nam z głowy, a co za tym idzie, na rezultaty będziemy musieli nieco dłużej poczekać. Z pomocą wówczas przychodzi rurka pole dance do domu. Dzięki niej możemy szlifować umiejętności nabyte na zajęciach w każdej wolnej chwili. To z kolei pozwala na znacznie szybszy progres. Widoczne efekty jeszcze bardziej determinują nas do częstszych treningów.

Trening na rurce dostosowanej do naszych potrzeb

Gdy zdecydujemy się na zakup rurki do własnego użytku, będziemy z pewnością zaskoczeni, jak wiele parametrów musimy wziąć pod uwagę. Przy treningu w studio pole dance nie zastanawiamy się, z czego wykonana jest rura lub jaką ma średnicę. Są to jednak elementy mające niezwykle ważne znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale także jakości treningu i bezpieczeństwa. Znacznie lepsze rezultaty osiągniemy, trenując na rurze pole dance idealnie dopasowanej do naszych potrzeb.

Zakup rury pole dance do domu wiąże się z koniecznością przyjrzenia własnym treningom. Czy rurka, na której ćwiczysz, pozwala na komfortowe objęcie jej dłońmi, bez obaw o nagłe wyślizgnięcie się? Jeśli tak, dowiedz się w studio, jaka jest jej średnica i zdecyduj się na zakup takiej samej. Jeśli jednak rura wydaje Ci się zbyt gruba, wybierz model o nieco mniejszej średnicy.

Przy wyborze rury pole dance do domu sam decydujesz, z jakiego materiału ma być wykonana, jaka będzie jej średnica, jak zostanie zamontowana, a także, u jakiego producenta zaopatrzysz się w nią.

Rurka do pole dance w domu a bezpieczeństwo

Wiesz już, jakie są zalety montażu rurki w domu. Brzmią one niemal jak idealny scenariusz na szybki progres i nabycie nowych umiejętności w tańcu pole dance. Musisz jednak pamiętać, że rura do pole dance w domu nie sprawdzi się dobrze u każdego.

Jeśli dopiero jesteś na początku swojej przygody z tym sportem i nadal nie czujesz się pewnie na rurze, warto wstrzymać się z zakupem. Choć ryzyko niebezpieczeństwa istnieje, duże znaczenie będzie mieć sam montaż rury. Nieodpowiednio zamontowana może po prostu przewrócić się wraz z nami pod wpływem ciężaru. Obok montażu istotne znaczenie będzie mieć także wybór producenta. Oszczędzanie na niej, nawet jeśli robisz to, bo nie jesteś pewny, czy pole dance jest dla Ciebie, zazwyczaj kończy się źle. Wybierz więc dobrego producenta rur do pole dance, by mieć pewność, że każdy trening w zaciszu domowym będzie bezpieczny.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments