1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. Słoneczny Patrol dla Skóry

Słoneczny Patrol dla Skóry

slonecznypatrol

W ramach kampanii edukacyjnej Słoneczny Patrol dla Skóry firmy Bioderma, pod hasłem „Plaża w mieście” jeszcze przed wakacyjnym sezonem uruchomione zostaną w największych miastach w całej Polsce Letnie Poradnie Eksperckie.

Od 17 maja do 5 lipca, w największych miastach w Polsce, na wyjątkowo plażowym stoisku, wszystkim chętnym udzielane będą indywidualne porady związane z bezpiecznym korzystaniem z kąpieli słonecznych. W Letniej Poradni Eksperckiej będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji z lekarzem dermatologiem, dobrać indywidualny program opalania do swojego fototypu i miejsca wyjazdu urlopowego, a także skorzystać z porad stylistki, która doradzi jak dobrać najważniejsze plażowe akcesoria takie, jak okulary przeciwsłoneczne czy strój kąpielowy. Na odwiedzających czekają także konkursy, w których można będzie wygrać atrakcyjne nagrody.

Projekt prowadzony przez Laboratoire Dermatologique Bioderma ma na celu, jeszcze przed wakacyjnym sezonem, pomóc tegorocznym plażowiczom w zaplanowaniu bezpiecznego lata, właśnie poprzez indywidualny dobór odpowiedniego programu ochrony przeciwsłonecznej. Letnie Poradnie Eksperckie uruchomione zostaną w największych miastach w Polsce.

Letnia Poradnia Ekspercka:

Kraków – 17-18.05 (Galeria Krakowska), Łódź – 31.05 – 01.06 (Galeria Łódzka), Warszawa – 7-8.06 (Blue City)

Katowice – 14-15.06 (Silesia City Center), Wrocław – 21-22.06 (Pasaż Grunwaldzki), Poznań – 28-29.06 (Plaza)

Gdańsk – 5-6.07 (Galeria Bałtycka)

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments