Sprawdzony sposób na niejadka

Wielu rodziców zastanawia się, jak przekonać swoje maluchy do jedzenia z butelki. Posiłki często wyglądają jak mała walka między dorosłym a dzieckiem i nierzadko kończą się płaczem. Powodem tego jest brak pozytywnych skojarzeń u dziecka, dla którego plastikowa butelka jest po prostu nieatrakcyjna.

Rozwiązaniem problemu niejadków jest stworzenie pozytywnych skojarzeń związanych z karmieniem butelką. Maskotka MINIO swoim atrakcyjnym wyglądem zachęca maluchy do jedzenia, zamieniając je w miłą i ciekawą zabawę. Dzieci szybko przywiązują się do nowego, pluszowego przyjaciela i chętniej zjadają przygotowane posiłki. Po wyjęciu butelki MINIO może służyć jako przytulanka. Można ją prać ręcznie, nie ma więc problemu jeżeli pobrudzi się w trakcie zabawy lub posiłku.

Maskotki – pokrowce na butelki MINIO pasują na większość butelek dla maluchów, można je również stosować przy starszych dzieciach. Mieszczą się w nich popularne butelki z sokami i napojami, dostępne na polskim rynku, takie m.in. jak Kubuś Play oraz dziecięce bidony i 0,5l butelki na wodę. Wesoła pszczółka lub pocieszny kłapouch dopilnują, by dziecko spożywało wystarczającą ilość płynów dziennie. Szczególnie istotne jest to w przypadku wody, która nie zawsze jest lubiana przez dzieci. Z maskotką MINIO picie staje się świetną zabawą, pozwalając uzupełnić zapasy płynów w organizmie i uniknąć odwodnienia.

Maskotki MINIO posiadają wszelkie wymagane atesty i są dopuszczone do użytku przez dzieci. Nie zawierają małych elementów, które mogłyby zostać połknięte, są miękkie i miłe w dotyku. Produkuje się je z najwyższej jakości materiałów, bez stosowania toksycznych barwników i innych środków chemicznych, które mogłyby szkodzić maluchom. Maskotki dostępne są w wielu wzorach, więc każde dziecko znajdzie wśród nich swojego ulubionego przyjaciela.

Więcej informacji rodzice najdą na stronie: minio.net.pl

minio_2 minio_3minio_1

Zobacz:  Sterylizator do smoczka - modny gadżet wyprawkowy
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments