Szumiś królik 5w1 – doskonałe rozwiązanie dla spokojnego snu dziecka

W dzisiejszym zabieganym świecie zapewnienie dziecku spokojnego i bezpiecznego snu staje się priorytetem dla wielu rodziców. W poszukiwaniu rozwiązań, które mogą wspomóc maluszka w osiągnięciu głębokiego i regenerującego snu, warto zwrócić uwagę na innowacyjne produkty, które nie tylko uspokajają, ale także tworzą przyjemną atmosferę do zasypiania. W tym kontekście pojawia się Szumiś Królik 5w1 – nowoczesna lampka królik, która oferuje znacznie więcej niż tradycyjna zabawka. Wypełniona dźwiękami, melodyjkami i delikatnym oświetleniem, ta urocza królicza lampka staje się niezastąpionym towarzyszem podczas wieczornego usypiania i nie tylko.

Możliwości Szumisia Królika 5w1

Szumy z czujnikiem snu – dźwięki, które ułatwiają zasypianie. Dzięki specjalnemu mechanizmowi 5w1 Szumiś odtwarza trzy rodzaje relaksujących dźwięków: biały szum, szum fal morskich i dźwięki z brzuszka mamy. To idealne rozwiązanie dla szybkiego uspokojenia dziecka i ułatwienia mu zasypiania.

Wyciszające melodie – muzyka dla spokojnego snu. Trzy piękne melodie to doskonały sposób na stworzenie relaksującej atmosfery przed snem. Pomagają one starszym dzieciom wyciszyć się i przenieść do krainy marzeń.

Lampka w dwóch kolorach – delikatne oświetlenie na dobranoc. Brzuszek Szumisia posiada lampkę w dwóch ciepłych kolorach – białym lub czerwonym, co tworzy przyjemną atmosferę do snu i zabawy.

Wibracje przypominające bicie serca – poczucie bezpieczeństwa dla maluszka. Mechanizm Szumisia posiada funkcję wibracji, które delikatnie napawają maluszka poczuciem bezpieczeństwa, jak w objęciach mamy.

Łatwe ładowanie USB – komfort i wygoda. Zapomnij o kłopotach z bateriami, Szumisia królika łatwo naładujesz za pomocą dołączonego kabla USB typu C.

Opinie i recenzje o Szumisiu z lampką

Niezależnie od tego, jak innowacyjny jest produkt, opinie i recenzje użytkowników mogą być kluczowe dla potencjalnych klientów. Przeglądając opinie innych rodziców na temat Szumisia Królika 5w1, można uzyskać wartościowe informacje na temat jego skuteczności, trwałości i użyteczności.

Opinie rodziców na temat Szumisia Królika 5w1 są niezwykle pozytywne i pełne entuzjazmu. Wiele osób podkreśla, jak znacząco produkt ten wpłynął na jakość snu ich dzieci oraz na ogólny komfort usypiania. Rodzice podkreślają skuteczność dźwięków, melodyjek i delikatnego oświetlenia w pomocnym zrelaksowaniu maluchów przed snem. Wprowadzenie funkcji czujnika snu również zdobywa uznanie, ponieważ pomaga uniknąć niepotrzebnych wstaw.

Szumiś Królik 5w1 utuli Twojego maluszka do snu i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Szumiś Królik ma mięciutkie, długie uszka i puszysty brzuszek oraz wielką moc usypiania!

Historia Szumisiów –  inspiracja matki wynalazczyni

Skoro „potrzeba jest matką wynalazków”, to Szumisie są na to najlepszym dowodem! Powstały z doświadczenia młodej mamy – Ani Skórzyńskiej, która spędziła wiele nocy nad łóżkiem synka z suszarką w ręku. W pewną nieprzespaną noc wpadła na pomysł, żeby zamienić coś mało wygodnego, na coś miłego i bezpiecznego – zamknąć kojący szum dla niemowlaka w przytulnym misiu. Tak powstały Szumisie – Szumiące Misie. Szumisie to miękkie, miłe i wyjątkowo skuteczne misie. Uszyte są z atestowanych materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. W całości produkowane są w Polsce. Maskotki szyjemy w Fabryce Szumisiów pod Łowiczem, a szumiące serca powstają w firmie Inquel w Warszawie.

 

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments