Tajemnica zielonej teczki – warszawska gra miejska dla najmłodszych w nowej książce!

tajemnica zielonej teczki

Beata Sarnowska, autorka popularnych powieści dla dzieci, oddaje w ręce dociekliwych młodych czytelników kolejną książkę, która jest swoistą grą miejską! Sięgnij po nią, poznaj najbardziej tajemnicze zakątki Warszawy i rozwiąż detektywistyczne zagadki!

Pamiętasz Kamę i jej przyjaciół? Miłośników piłki nożnej oraz wszelakich łamigłówek? A czy znasz takie dni, gdy wszystko zdaje się być przeciwko Tobie?

Banda Kamy właśnie przeżywa taki dzień, a wszystkiemu winna jest awaria pociągu, przez którą spóźniają się na spotkanie ze swoim ukochanym autorem – Tymoteuszem Maleckim. Jednak przecież nawet najgorsze dni mają swoje dobre chwile, a taką bez wątpienia jest rozpoczęcie przez młodych detektywów nowego śledztwa. W końcu nie wypada im przejść obojętnie koło notatki z zagadką, która ma ich doprowadzić do skradzionego rękopisu autora! A jak się okazuje, to dopiero pierwsza z wielu łamigłówek, na które detektywi trafią podczas wycieczki do stolicy. Czas leci, miasto tętni życiem, zagadki się mnożą… Czy tropiciele odnajdą zieloną teczkę?

Ta książka jest jak GRA MIEJSKA! Podążaj jej tropem i odkryj niezwykłe zakątki Warszawy!

Książkę polecają: TVP ABC, Magazyn E!stilo, Qlturka.pl, Dziecko w Warszawie, CzytamTo.pl, Biblioteka Publiczna m.st. WarszawyBeata Sarnowska, „Tajemnica zielonej teczki”, Wydawnictwo Skrzat, Kraków 2019

tajemnica zielonej teczki okładka

tajemnica zielonej teczki

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments