TEGU TAMTEGU! Magnetyczne klocki na Dzień Dziecka

Lubimy nowości na rynku, ale taka nowość to dopiero kąsek. Innowacyjne, funkcjonalne, proste, naturalne i bezpieczne klocki drewniane z magnesami, słowem klocki „przyciągające do zabawy“. Określane jako najlepsze klocki wspierająca kreatywność dziecka. Klocki Tegu to odkrycie największych targów zabawek Spielwarenmesse’ 2017 w Norymberdze. Przyjrzyjmy się STICKY MONSTERS!

Szukasz prezentu dla dziecka – już nie musisz!

Hitem na największych targach zabawek Spielwarenmesse’ 2017 w Norymberdze okazał się zestaw klocków TEGU Sticky Monsters Beans&Tumtum, urocza grupa przyjaciół o niesfornych charakterach. Nie znajdziesz dziwniejszej pary niż Beans and Tumtum – jako bliźnięta są najlepszymi przyjaciółmi od chwili narodzin, chociaż są do siebie tak bardzo niepodobne. Beans jest nerwowy i powolny, a TumTum nieśmiały i cichy z ogromnym apetytem. Jeden mały, drugi duży, strzegą się wzajemnie i bardzo trudno ich rozdzielić. Oto oni. Prawdopodobnie nadadzą się idealnie na tegoroczny prezent na Dzień Dziecka.

Klocki edukacyjne dla dzieci

TEGU to magnetyczno-drewniane zastawy klocków dające niekończące się możliwości układania postaci, przedmiotów, sytuacji. TEGU odznaczają się nieprzeciętnymi barwami i niestandardowymi kształtami – niby proste, a jednak zapadają w pamięci.

Klocki magnetyczne to coś więcej niż tylko zabawa – umysł dziecka pochłonięty kreatywnym budowaniem, łapie z każdą minutą nowe doznania, odkrycia, informacje. Dziecko podekscytowane grą nie jest nawet świadome, że uczy się, rozwija, kształtuje. Dzięki TEGU zabawa staje się więc nauką i odwrotnie.

Proste, a jednak!

Klocki drewnianie to standardowy materiał do tworzenia budowli, można ich używać na wiele sposobów i w dowolnej kombinacji. Tegu daje coś extra – dzięki bezpieczne ukrytemu magnesowi grawitacja zostaje pokonana, a budowanie nie ma końca. Auto, wieża, a może żyrafa? Wszystko stworzysz z tego samego zastawu klocków. Z Tegu nie ma rzeczy niemożliwych – jedyne ograniczenie to wyobraźnia, a tę klocki Tegu rozwijają w najlepsze.

Zobacz:  Zrób mi tęczę, mamo

Magnetyczne klocki z Hondurasu to prosty sposób na stworzenie warunków do kreatywnej zabawy. Najwyższej jakości wykonanie i przepiękne kolory, zachęcają do obdarowywania nimi nabliższych, a także do beztroskiego oddania się wspólnej zabawie i tworzeniu coraz bardziej skomplikowanych budowli.

Klocki TEGU znajdziecie już w Eksperckim Sklepie dla Rodziców KIDY.pl w dziale Książki i zabawki dla dzieci a już niedługo w pozostałych sklepach z zabawkami dla dzieci.

sticky-monsters-2 sticky-monsters-3 sticky-monsters-4

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments