Wypoczynek nad morzem w Delfin Medical Spa & Wellness

Wypoczynek nad morzem w Delfin Medical Spa & Wellness

Pragniesz odpoczynku przy szumie fal morza i jeziora, czerpiąc czyste, zdrowe, nadmorskie powietrze? Odkryj uroki Uzdrowiska Dąbki i skorzystaj z pobytu w Delfin Medical Spa & Wellness. Delfin Medical Spa & Wellness dysponuje 65 pokojami i apartamentami, które dzięki doskonałemu wyposażeniu i stylowemu wystrojowi, pozwolą każdemu na pełny relaks i wypoczynek.

Spędzony w SPA weekend lub urlop to również możliwość korzystania z licznych atrakcji, wśród których warto wyróżnić profesjonalny salon SPA z bogatą ofertą zabiegową i usługami kosmetycznymi. SPA proponuje również gościom spędzenie czasu w malowniczym basenie, w saunie fińskiej, jacuzzi i łaźni parowej.


Dla dzieci SPA ma do dyspozycji salę zabaw, plac zabaw oraz podczas Świąt, Ferii czy wakacji opiekę i zabawy z Animatorem. Szczególny klimat Uzdrowiska Dąbki, charakteryzujący się zwiększoną zawartością jodu w powietrzu, wykorzystuje się w leczeniu wielu schorzeń. Przebywanie w tym klimacie wybitnie korzystnie wspomaga leczenie chorób dróg oddechowych i alergii, tak licznie występujących dzisiaj u dzieci i dorosłych. Promenada leśna w parku przy hotelu zapewnia ciszę, spokój i odpoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo bliskie położenie plaży sprawi, że wypoczynek nad morzem będzie niezwykle udany i pozostawi cudowne wspomnienia.

Na terenie Hotelu mieszczą się również domki:
O.W. Delfin – to piękny kompleks domków wypoczynkowych (sezonowych) , położony w uzdrowiskowej miejscowości Dąbki. Zbiega się tu morze wraz z jeziorem, co stanowi nie lada atrakcję dla turystów. Do dyspozycji gości jest 36 lokali dwu, trzyosobowych i czteroosobowych (studio) oraz apartamenty 2 pokojowych. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w pełen węzeł sanitarny oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ośrodek dysponuje także pokojami dwuosobowymi bez aneksu kuchennego. Ośrodek Delfin jest terenem ogrodzonym z miejscem do gry w piłkę, z placem zabaw, miejscem do grillowania oraz parkingiem dozorowanym.

Oprócz noclegów w domkach (pawilonach), przygotowaliśmy dla naszych gości:

  • bezpłatne karnety na basen w Hotelu Delfin
  • bezpłatne korzystanie z jacuzzi
  • bezpłatne karnety na salę fitness
  • stół do tenisa stołowego
  • sala zabaw dla dzieci w Hotelu Delfin

Więcej informacji na stronie www.delfinhotel.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments