Z jakim prezentem w odwiedziny do nowych rodziców?

arkady prezent

Już pierwsza informacja o ciąży córki, koleżanki, sąsiadki elektryzuje otoczenie. Zewsząd padają pytania o samopoczucie fizyczne i psychiczne przyszłej matki, kiedy spodziewany jest poród i czy to będzie syn czy córka? Oczywiście, najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe. Wszyscy trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

fotokarty

Jeśli masz problem, bo nie wiesz, co kupić, jaki zanieść prezent odwiedzając nową mamę, to podpowiadamy najlepsze rozwiązanie! Oto dwie książki-albumy, które obdarowanym zawsze sprawią przyjemność, będą namacalnym dowodem twojej troski i życzliwości. I co nie jest bez znaczenia – będzie to zawsze bezpieczny prezent, z zakupem którego nie musisz czekać do ostatniej chwili, by mieć pewność, czy urodził się chłopiec czy dziewczynka. Nasz propozycja będzie zawsze aktualna i trafiona, bez względu na płeć maluszka.

Cześć, to ja. Mój album dźwiękowy

Choć dzisiaj istnieje wiele możliwości zapisywania głosu – najczęściej sięgamy po telefon komórkowy – to jednak zachowanie takich zapisów na dłużej może być problematyczne. Kto dziś jest w stanie uruchomić telefon sprzed dwudziestu lat? Dlatego przygotowaliśmy ten album umożliwiający nagranie głosu ukochanego dziecka, kiedy maluszek wydaje pierwsze dźwięki, wymawia pierwsze słowa czy zdania. Wbudowany w książkę dyktafon pozwala na zapisywanie 6 ścieżek, z których każda może być wielokrotnie nagrywana i odsłuchiwana! Pierwsze dźwięki, gaworzenie, nowe słówka, śmieszne powiedzonka i niezwykłe momenty możemy utrwalić na stronach tego albumu bok fotografii, rysunków, notatek o ważnych wydarzeniach i odsyłaczy do rodzinnych filmów. Pieczołowicie przechowywany album pozwoli wrócić do tych szczególnie wzruszających chwil po upływie dziesięcioleci.

Cześć, to ja. Mój album dźwiękowy

Cześć, to ja. Mój album dźwiękowy

album dla dziecka

album na prezent

Album mojego dziecka z grzechotką

Odwiedzając szczęśliwych nowych rodziców zawsze przynosimy coś w prezencie dla maleństwa. Staramy się sprawić przyjemność nie tylko dorosłym, lecz przede wszystkim chcielibyśmy, aby takim drobiazgiem cieszył się obdarowany. Mamy propozycję, która łatwo spełni oba te warunki. Będzie cieszyła nie tylko dziecko, ale i rodziców, którzy wypełniając ten oryginalny album zachowają na zawsze wspomnienia z pierwszych trzech lat życia malucha. Zapisane tutaj informacje, zachowane zdjęcia oraz pierwsza ukochana pluszowa grzechotka będą wspaniałą pamiątką wywołującą w przyszłości najcieplejsze uczucia. Taki pluszak – wykonany z materiałów bezpiecznych dla dzieci i zafoliowany razem z książką – da chwile wytchnienia rodzicom, gdy przez długie miesiące będzie ulubioną zabawką ich największego, lecz czasem hałaśliwego skarbu.

album z grzechotką

Album mojego dziecka z grzechotką

album na perezent

album prezent dla dziecka

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments