Zbieramy 100 000 podpisów!

To hasło akcji Fundacji ,,Razem Lepiej”. Pragniemy poinformować, że 14.10.2008 r. Marszałek Sejmu RP podpisał postanowienie o rejestracji społecznego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy o Zmianie Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie oraz niektórych innych ustaw.

Jesteśmy przekonani, że nasz projekt nowelizacji ustawy w znaczny sposób przyczyni się  do poprawy sytuacji życiowej ofiar przemocy domowej w Polsce i przybliży nas do sprawdzonych już w innych państwach rozwiązań. Gwarantuje on bowiem znacznie lepszą ochronę ofierze przemocy, jednocześnie nie pozbawiając sprawcy prawa do obrony, gdyż powstał w wyniku wielomiesięcznej pracy i konsultacji społecznych. W jego tworzenie były  zaangażowane organizacje pozarządowe,  urzędnicy samorządowi, eksperci z zakresu prawa oraz pracownicy administracji rządowej.

Obecnie zbieramy 100 000 podpisów, by mogła ruszyć procedura legislacyjna w Parlamencie!

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nie są obojętni na los ofiar domowego piekła, nawet gdy sami go nie zaznali, aby swoim podpisem  wsparły naszą akcję. Można to uczynić w prosty sposób.

Należy wejść na naszą stronę www.razemlepiej.pl , pobrać Listę Poparcia i wydrukować ją. Następnie prosimy o wypełnienie tej Listy wraz ze swoimi sąsiadami, znajomymi, rodziną itp. i wysłanie pocztą na adres Fundacji ,,Razem Lepiej”. 

Twój podpis zmieni los setek tysięcy ofiar , a Sam przekonasz się, że możesz mieć wpływ na to, jak funkcjonuje Twoje Państwo.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc!

Z wyrazami szacunku

Fundacja „Razem Lepiej”

Marek Szambelan –prezes

Anna Samusionek -wiceprezes

Zobacz:  Tata – najważniejsze słowo. Rusza ogólnopolska kampania
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments