Zestaw stołołowy dla malucha

„Nie baw się jedzeniem” – ile razy słyszeliśmy to od rodziców przy stole? Taca Puzzle zaprojektowana przez Royal VKB odsyła takie uwagi do lamusa.

Zestaw nie tylko pozwala dzieciom na zabawę przy jedzeniu, ale nawet do niej zachęca, bo zabawa to jednocześnie nauka i wychowanie.

Dziecko już od najmłodszych lat uczy się, jak wygląda prawidłowo zastawiony stół. Wyrabia się nawyk sprzątania – każdy elemet ma swoje miejsce na stole, a po skończonym posiłku wszystkie elementy trzeba pozostawić we właściwym miejscu. Rozwijają się też umiejętności ruchowe malucha.

Zestaw objadowy Taca Puzzle jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Zestaw składa się z sześciu elementów: noża, widelca, łyżki, talerza i kubka ułożonych na tacy o antypoślizgowych nóżkach. Można go myć w zmywarce. Jest wykonany z wysokiej jakości melaminy i zapakowany w atrakcyjne kolorowe pudełko.

naczynia1

Zobacz:  Co pomoże utulić maluszka do snu na spacerze?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments