Akcja Szczęśliwa mama Szczęśliwe dziecko w Sosnowcu

Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo” wraz z Centrum Handlowym Auchan zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D.

 

Spotkanie odbywa się w ramach akcji “SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”. Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi eksperci będą udzielać porad m.in. w zakresie:

  • przygotowania do porodu,
  • zalet karmienia piersią,
  • pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
  • właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,
  • tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,
  • wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny,
  • powracania do formy po porodzie,
  • przygotowania rodziców posiadających czworonogów na pojawienie się niemowlaka w domu.

W trakcie prowadzonej akcji przewidziane są również: instruktaż masażu niemowlęcia, instruktaż bezpiecznej kąpieli, prezentacja sposobów układania dziecka w chuście
oraz liczne konkursy z nagrodami.

Wszystkim zainteresowanym mamom wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną.

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 10.00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę.

Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

szczesliwa mama sosnowiec

 

Zobacz:  Wybieram Macierzyństwo w Koninie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments