1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Znane mamy
  6. »
  7. Anna Przybylska o byciu mamą

Anna Przybylska o byciu mamą

Anna Przybylska  to znana, lubiana i ceniona aktorka, ale przede wszystkim – jak sama siebie definiuje – to mama na full etat.

W wywiadzie udzielonym magazynowi „Twój Styl” Ania szczerze i bardzo bezpośrednio opowiada o swojej ostatniej ciąży, o swoim macierzyństwie i relacjach z życiowym partnerem Jarkiem Bieniunkiem. Przyznaje, że nie planowała zostać mamą po raz trzeci: „Prawdę mówiąc, to była wpadka. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie byłam zachwycona. Chciałam odpocząć od pieluch. Ale Jarek, mój ukochany, się ucieszył.

I rzeczywiście, mały Jasiek odświeżył nasz związek. Po dziesięciu latach nic nie jest tak, jak na początku, popadasz w rutynę. A tu znów fajnie zrobiło się między nami. „Może, kochanie, zrobię ci herbaty, tyle razy wstawałaś w nocy do dziecka”, słyszę od mojego mężczyzny. Bycie mamą wpływa na karierę Ani. „Przede wszystkim rodzina” – zaznacza przy okazji każdego wywiadu: „Kiedy dziennikarze pytają: „Jaką rolę chciałabyś zagrać?”, odpowiadam: „Nie jaką, a z kim i za ile?. „Bo najpierw myślę o tym, czy mi się opłaca. Czy warto zostawić dzieci, dom, rodzinę? Bo rodzina jest najważniejsza” – mówi. „Natomiast teraz odmawiam gry w serialach. Bo 13 odcinków to pół roku pracy, na które nie mogę sobie pozwolić (…)  Dopóki Jarek nie skończy grać w piłkę, nie będę aktorką na pełen etat. Ktoś musi wychowywać dzieci, na razie wypada na mnie. Czekam z utęsknieniem na dzień, kiedy skończy karierę piłkarza. Odpalę sto butelek szampana, wystrzelę milion fajerwerków… Czy uwierzysz, ale ja się cieszę, kiedy on ma kontuzję? Nie może wprawdzie chodzić, ale przytrzyma dziecko, poczyta mu książkę, pomoże odrobić lekcje.

Ania Przybylska i Jarek Bieniuk są rodzicami 9-letniej Oliwki, 6-letniego Szymona i 5-miesięcznego Jasia.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments