Pracująca mama Anna Mucha

Anna Mucha już pod koniec roku zostanie mamą.

Ostatnie tygodnie przed urodzeniem się maluszka gwiazda spędza, jak zwykle, aktywnie: bierze udział w licznych wydarzeniach i imprezach kulturalnych kończy pracę na planie serialu, ostatnio z dumą zaprezentowała swój całkiem spory już brzuszek na pokazie nowej ramówki TVN-u. Dopiero po zakończeniu zdjęć dla „Prosto w serce” Ania  planuje chwilkę odpoczynku, aby w spokoju przygotować się do porodu i trudów macierzyństwa.

Nie oznacza to bynajmniej, że gwiazda pragnie skupić się jedynie na byciu mamą. Ania  już zastanawia się, w jakich projektach wziąć udział po przyjściu na świat synka: „Ania zamierza zwolnić tempo, ale jeszcze na jesieni zaskoczy zupełnie nową rolą, której szczegółów nie mogę na razie zdradzić. To będzie niespodzianka” – poinformował menedżer gwiazdy Filip Mecner.

 

Zobacz:  Zobacz zdjęcia Kingi Korty z baby shower!
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments