1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Baby Shower w „Sukcesie”, „Będę mamą” i „M jak Mama”

Baby Shower w „Sukcesie”, „Będę mamą” i „M jak Mama”

bede mama

W tym miesiącu pojawiły się trzy  artykuły o Baby Shower! W magazynie „Sukces” Redaktor Nalczelna Baby-Shower.pl –  Kasia Pawłowska  w  artykule „Baby Shower, czyli bociankowe” zdradza sekrety organizacji perfekcyjnej imprezy Baby Shower.

sukces

Różowe baloniki, tort wyglądający jak pieluszka i stosy słodkich prezentów. To wszytko musi być na Baby Shower, czyli na przedurodzinowym przyjęciu, które dla przyszłej mamy organizują przyjaciółki. Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Sukcesu 06/2008  str. 98-100

W magazynie  „Będę mamą” nr 2 (06) na str. 30-33 jest artykuł pt.” „Prysznic dla dzidziusia” Baby Shower, czyli impreza dla znajomych na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka, to świetny pomysł na ostatnie tygodnie ciąży. Przygotuj wspaniałe przyjęcie powitalne i wydaj je jeszcze przed porodem!

m jak mamaW magazynie „M jak Mama” przeczytasz artykuł pt.”Święto brzuszka” Tatusiowie celebrują przyjście swojego potomka na świat podczas tzw. pępkowego. A mamusie? Urządzają Baby Shower „Święto brzuszka” str. 38

Cieszy nas coraz bardziej, że Baby Shower powoli staje się popularnym obyczajem. Dziękujemy za wasze listy i zdjęcia z imprez. Opublikujemy wszystkie w naszej galerii. Panie, które chciałby poznać nas osobiście, zapraszamy na piknik Mother and Baby 14-15 czerwiec – Wyścigi Konne w Warszawie.

Do zobaczenia!

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments