Baltica Wellness & SPA

W największym na Pomorzu Zachodnim Ośrodku Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji BALTICA Wellness & Spa możliwe jest osiągnięcie stanu równowagi ciała i umysłu w jednym miejscu i w krótkim czasie.

Nowoczesne City SPA o powierzchni ponad 2000 m² usytuowane jest w samym centrum miasta, w kompleksie biznesowo-rozrywkowym Pazim, w którym znajduje się również hotel Radisson SAS. Dogodna lokalizacja Ośrodka to możliwość zaplanowania kilkudniowego pobytu w Szczecinie i skorzystania z szerokiej oferty BALTICA Wellness & Spa.

Na trzech kondygnacjach BALTICA Wellness & Spa oferuje Odnowę Biologiczną z szeroko pojętym relaksem (aromaterapia, masaże, zabiegi błotne, caldarium, tepidarium etc.) oraz Rehabilitację (m.in. magnetoterapia, elektroterapia, kinezyterapia, hydroterapia). Ofertę dopełniają luksusowe usługi kosmetyczne, solarium, salon fryzjerski Studio L’OR oraz manicure / pedicure i Café BALTICA doskonałe miejsce na kontemplację po serii zabiegów lub spotkanie w gronie znajomych.

Kompleks przenosi Gości w świat łaźni tureckich i rzymskich, niezliczonej ilości masaży zdrowotnych, relaksacyjnych i upiększających oraz rytuałów dla zmysłów i ciała, a łagodny i spokojny wystrój wnętrz dodatkowo potęguje niecodzienną atmosferę w nim panującą.

Osoby chcące przenieść wyjątkowy klimat i nastrój BALTICA Wellness & Spa do swoich domów, mogą skorzystać z bogatej oferty profesjonalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz upominków dostępnych w SPA GIFT SHOP, zlokalizowanym na terenie Centrum.

Zobacz:  Sauna fińska i parowa
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments