Bezpieczne opalanie

Tego lata, już po raz kolejny, każdy na własnej skórze może sprawdzić, jak widzi ją słońce i pod okiem ekspertów przekonać się, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. W 10 nadmorskich miejscowościach w wakacyjne weekendy pojawią się strefy “Jak widzi Cię słońce” NIVEA SUN, w których będzie można przekonać się „Jak widzi Cię słońce”. W strefach będą czekały również liczne atrakcje dla dzieci i rodziców spędzających wakacje nad morzem.

NIVEA od lat dba o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną skóry całej rodziny i wspiera edukację w tym obszarze, dlatego już po raz czwarty zaprasza wszystkich spędzających wakacje nad morzem do odwiedzenia stref “Jak widzi Cię słońce” NIVEA SUN. Skóra wymaga ochrony przeciwsłonecznej przez cały rok, jednak latem, kiedy częściej wystawiamy ją na działanie promieni słonecznych, zapewnienie odpowiedniej ochrony jest szczególnie ważne.  NIVEA jako światowy lider i ekspert w ochronie przeciwsłonecznej (Źródło: Euromonitor International Limited, 2011) już od ponad 50ciu lat dba o właściwą ochronę i pielęgnację skóry całej rodziny. Kosmetyki z linii NIVEA SUN nie tylko chronią skórę przed promieniami UV podczas słonecznych kąpieli, ale również zapewniają jej pielęgnację po opalaniu.

Sprawdź, jak widzi Cię słońce!

Dla wszystkich spędzający wakacje na plaży w 10 nadmorskich miejscowościach, powstaną strefy “Jak widzi Cię słońce” NIVEA SUN. W każdej strefie na plażowiczów będzie czekała wyjątkowa foto-budka oraz inne atrakcje dla całej rodziny.

Każdy, kto odwiedzi strefę, będzie mógł sprawdzić przy pomocy specjalnej kamery z filtrem UV lub na zdjęciu zrobionym w wyjątkowej foto-budce, jak słońce „widzi” jego skórę. Nie da się tego zobaczyć gołym okiem! Dodatkowo, zdjęcie z foto-budki będzie można wydrukować, wysłać mejlem lub opublikować w mediach społecznościowych. Oprócz tego, że mogą one być przyjemną pamiątką z wakacji spędzonych na plaży, mają na celu przypominać o tym, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna skóry.

Zobacz:  Wystartował Zimowy Narodowy!

Chcielibyśmy obalić mity, które narosły wokół tematu ochrony przed promieniami UV tak, aby coraz więcej ludzi troszczyło się o skórę swoją i swoich najbliższych – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA. Zasady prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej skóry będzie można poznać podczas całodziennych konsultacji dermatologicznych w Strefach “Jak widzi Cię słońce” NIVEA SUN oraz w SUN VANach NIVEA, które dodatkowo będą jeździły po nadmorskich miejscowościach. Eksperci w SUN VANach, podobnie jak Ci dostępni w strefach “Jak widzi Cię słońce” NIVEA SUN, pomogą m.in. ocenić fototyp skóry oraz dobrać odpowiedni filtr. Dodatkowo, w każdym SUN VANie będzie można kupić produkty NIVEA, pomagające zapewnić ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Eventy odbędą się w 10 miastach na Polskim Wybrzeżu:

  • Krynica Morska: 24-26.06
  • Władysławowo: 1-3.07
  • Sopot: 8-10.07
  • Ustka: 15-17.07
  • Łeba: 22-24.07
  • Niechorze: 29-31.07
  • Jastarnia: 5-7.08
  • Kołobrzeg: 12-14.08
  • Ustronie Morskie: 19-21.08
  • Międzyzdroje: 26-28.08
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments