Biustonosz do karmienia Bliss Bravado

Czas ciąży i karmienia to czas zmian i w ciele, i w …. szafie przyszłej mamy.

W trosce o swoje zdrowie, komfort i wygląd, warto zaopatrzyć się w ubrania i bieliznę projektowaną i szytą specjalnie z myślą o kobietach oczekujących narodzin maleństwa. Tylko tak zapewnisz i sobie, i dziecku  noszonemu pod sercem maksimum wygody.

Zdrowie piersi

O zdrowie piersi należy dbać na co dzień. Dobrze dobrany stanik to klucz do tego, aby kobiece piersi były stale w świetnej formie. I jedyny sposób, aby uniknąć zwiotczenia biustu, istotnie zminimalizować ryzyko wystąpienia rozstępów, uniknąć dolegliwości bólowych i ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia zatoru. Zwłaszcza w czasie ciąży i karmienia – gdy piersi są wyjątkowo wrażliwe na dotyk i zmiany temperatury, a sylwetka kobieca zmienia się właściwie z dnia na dzień.

Biustonosz do karmienia

Jaki powinien być idealny biustonosz do karmienia piersią? Estetyczny i praktyczny. Taki, który pozwoli świeżo upieczonym mamom poczuć się wyjątkowo i kobieco i umożliwi szybkie nakarmienie pociechy. Nowoczesny biustonosz do karmienia nie tylko poprawia wygląd kobiecych piersi (m.in. dzięki takim nowatorskim rozwiązaniom jak system elastycznych fiszbin Flexi-FitTM, które nie powodują ryzyka zatoru, świetnie korygują i eksponują kobiecie piersi), dba o zdrowie piersi i kręgosłupa (dobrze podtrzymuje biust, odciążając plecy) oraz  posiada praktyczne wkładki z pianki ( dodatkowe wyścielenie, dzięki któremu wkładki laktacyjne nie będą widoczne). To bardzo ważne, aby młoda mama mogła szybko, bez zbędnych problemów, jedną ręką odpiąć klips i odchylić miseczkę – tak, aby maluszek miał łatwy dostęp do maminej piersi. Jedwabisty biustonosz do karmienia Bliss Bravado  niemal stapia się z ciałem mamy, gwarantując pełną wygodę noszenia i karmienia. Biustonosz do karmienia  Bravado – dla komfortu karmienia, dla zdrowia piersi, dla pięknego wyglądu.

Biustonosz do karmienia Bliss Bravado –  www.babymama.pl

Zobacz:  Polecamy biustonosz Carriwell Seamless Maternity Bra
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments