Biustonosze do karmienia Bravado

Biustonosze Bravado! to po prostu najwygodniejsze biustonosze, jakie kiedykolwiek nosiłaś (karmiąc lub nie). Zaprojektowane tak, aby stopić się z Twoim ciałem i zapewnić komfort, jakiego dotychczas nie doświadczyłaś w biustonoszu.

Biustonosze Bravado! to najczęściej kupowane biustonosze do karmienia przez sławne mamy. Sarah Jessica Parker wybrała serię biustonoszy Original. Kupiła kilka staników w Nowym Yorku, aby komfortowo karmić synka. Miejsce w szafie aktorki to jeden z sukcesów marki Bravado.   Nie od dziś wiadomo, że Sarah Jessica wyznacza trendy w modzie… Angelina Jolie po urodzeniu synka zamówiła kilka produktów Bravado.  Krótko później prosiła o przysłanie kolejnych sztuk stanika Lifestyle (beżowych i czarnych) oraz topów Essential (głównie czarnych, kilka białych). Jej osobista asystentka zadzwoniła kilka tygodni później, aby podziękować i przekazać, że Angelina uwielbia te staniki.

Bravado darzy uznaniem wszystkie kobiety, które karmią piersią. Każda karmiąca mama jest gwiazdą, niektóre po prostu stają w świetle reflektorów częściej niż inne.

Biustonosze marki Bravado kupisz w sklepie: www.babymama.pl

Zobacz:  ELPASA - atrakcyjne ubrania dla kobiet w ciąży
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments