1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. Kosmetyki
  6. »
  7. Bogactwo polskich minerałów – poznaj markę ARMED

Bogactwo polskich minerałów – poznaj markę ARMED

ARMED du Sel Thermal to zupełnie nowa, unikalna na polskim rynku marka kosmeceutyków – naturalnych kosmetyków o wyjątkowych walorach leczniczych.

Dzięki połączeniu leczniczej solanki termalnej o niespotykanym na świecie składzie minerałów  z wyłącznie naturalnymi ekstraktami roślinnymi, kosmetyki ARMED spełnią oczekiwania wszystkich poszukujących równowagi i harmonii w obliczu trudów i wyzwań codziennego życia.

Marka ARMED została stworzona przez właścicieli polskiej firmy Baumgart Pharmaceuticals.
Ich wieloletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym pozwoliło przygotować kosmetyki pielęgnacyjne o wyjątkowych właściwościach leczniczo-terapeutycznych. Bazę dla wszystkich produktów ARMED stanowi pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń cywilizacyjnych solanka jodowo-bromowa. Swoje lecznicze działanie zawdzięcza wyjątkowo wysokiemu stężeniu  bezcennych dla ludzkiego organizmu jodu, wapnia, magnezu, krzemu i selenu.

Innowacyjne receptury produktów ARMED są szczególnie polecane bez względu na płeć i wiek wszystkim osobom prowadzącym intensywny tryb życia, potrzebującym odnowy biologicznej, osobom cierpiącym na coraz liczniejsze choroby cywilizacyjne, intensywnie uprawiającym sport, osobom wymagającym zabiegów rehabilitacyjnych bądź borykającym się z obniżoną odpornością
i zwiększoną podatnością na infekcje. Kosmeceutyki ARMED łagodzą skutki wielu schorzeń współczesnego świata, m.in.: otyłości, alergii, chorób skórnych, układu oddechowego i narządów ruchu, depresji, nerwicy czy chorób układu krążenia. Wspomagają rekonwalescencję po przebytych chorobach, łagodzą szereg dolegliwości bólowych, spowalniają starzenie skóry, wspierają proces odchudzania i likwidacji cellulitu, redukują stres i zmęczenie oraz umożliwiają kompleksową detoksykację organizmu. Mogą być bezpiecznie stosowane także przez dzieci i młodzież.

Na markę ARMED składają się dwie niezależne grupy produktowe: profesjonalna oraz detaliczna. Jako pierwsze firma stworzyła receptury kosmetyków przeznaczonych do stosowania w kosmetologii, przy zabiegach rehabilitacyjnych, w tym przede wszystkim balneoterapii i hydroterapii. Od ponad roku kosmeceutyki firmy Baumgart są z powodzeniem stosowane w gabinetach kosmetycznych i SPA. Kluby fitness oraz ośrodki dla sportowców wykorzystują produkty ARMED przy masażach i do kąpieli solankowych. Z uwagi na unikalne właściwości lecznicze solanki termalnej kosmetyki są również zamawiane przez prowadzące specjalistyczne terapie gabinety i kliniki rehabilitacyjne, gdzie są używane do kąpieli i inhalacji leczniczych oraz przy zabiegach masażu.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments