1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Butelka Philips AVENT z serii Natural

Butelka Philips AVENT z serii Natural

Marka Philips AVENT – najczęściej polecana przez matki na całym świecie – prezentuje swoją nową butelkę do karmienia Philips AVENT z serii Natural.

Jest to kolejna nowość od firmy, która w 1984 roku, wprowadzając swoją pierwszą naturalną butelkę, wyznaczyła światowe standardy w dziedzinie karmienia niemowląt. Owocem dalszego czerpania inspiracji z natury jest nowa butelka Philips AVENT z serii Natural, która – dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu pierś, a także wyjątkowym, wygodnym płatkom – sprawia, że dziecko ssie z niej w niemal identyczny sposób jak z piersi. Naturalny kształt butelki ułatwia dziecku chwycenie smoczka oraz pomaga połączyć karmienie butelką i piersią, dzięki czemu mamy mogą dłużej karmić naturalnie, zapewniając dzieciom najlepszy start w życie.

Butelka Philips AVENT z serii  Natural jest dodatkowym wsparciem dla wielu mam, które chcą łączyć karmienie piersią i butelką. Smoczek przypominający kształtem pierś matki ułatwia dziecku chwycenie butelki, dzięki czemu można swobodnie przejść na karmienie mieszane, które jest wygodne dla mamy i satysfakcjonujące dla dziecka. Miękki silikonowy smoczek, poza tym, że jest dobrze tolerowany przez dziecko, dodatkowo posiada w środku wyjątkowe, wygodne płatki, które zwiększają jego elastyczność i rozciągliwość oraz zapobiegają zapadaniu się, co zapewnia wygodne i naturalne karmienie.

Marka Philips AVENT wielokrotnie wyprzedzała konkurencję w dziedzinie karmienia niemowląt i nie tylko, czego dowodem jest między innymi wprowadzenie pierwszej butelki o potwierdzonej klinicznie skuteczności w zwalczaniu kolki. Również nowa butelka Philips AVENT z serii  Natural wyposażona jest w zaawansowany i przełomowy system antykolkowy. Podwójny zaworek umieszczony w butelce Philips AVENT z serii Natural redukuje dyskomfort podczas karmienia, ponieważ odprowadza powietrze do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Zapobiega również przeciekaniu, zapewniając udane, niczym niezakłócone karmienie.

„Philips AVENT rozumie, że mamy pragną dać swoim dzieciom jak najlepszy start w życie i oferuje łatwiejszy sposób na połączenie karmienia naturalnego i karmienia butelką, dzięki czemu mamy mogą dłużej karmić piersią, a dzieci cieszą się wygodnym i udanym karmieniem”
, mówi Vicki Scott, doradca Philips AVENT do spraw zdrowia i karmienia niemowląt. „Każda młoda mama stara się podejmować właściwe decyzje i tu właśnie z pomocą przychodzi Philips AVENT. Nowa butelka z serii Natural tej marki, dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji ułatwia przejście na karmienie mieszane i odpowiada naturalnej technice ssania przez niemowlę. Jeśli mama nie może ciągle być przy dziecku, butelkę ze swoim mlekiem może zostawić innej osobie i mieć pewność, że dziecko dostanie pokarm najlepiej odpowiadający jego potrzebom”.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments