Butik Young Versace

Donatella Versace właśnie otworzyła w Mediolanie butik Young Versace”-  pierwszy w historii sklep dla młodych klientów. Butik znajduje się tuż obok sławnego już Versace Home.

W super stylowym butiku urządzonym w kolorach pastelowo – liliowych  znajdziecie wyjątkową kolekcję Versace dla najmłodszych klientów. Prezentowane ubrania to prawdziwy mix atrakcyjnych, markowych, nieco gotyckich ubrań. W pełni dostosowane do potrzeb i gustów małych książąt i księżniczek – dzieci do 12. roku życia. Ubrania są zgodne z linią projektową sławnego domu mody i zdominowane przez,charakterystyczną dla Versace, mieszankę stylów.

Ubrania, które młodzi bogacze znajdą w butiku w niczym nie przypominają kolekcji dla HM, gdzie ubrania Versace można było dostać za pół ceny. Wprost przeciwnie! To pełnowartościowa kolekcja, którą Donatella zaprezentowała na Pitti Bimbo we Florencji w czerwcu zeszłego roku i które dotąd można było zakupić jedynie w specjalnie wyselekcjonowanych sklepach w różnych częściach świata.

Podczas uroczystości otwarcia butiku, prezes Versace – Gian Giamcomo Ferraris  powiedział, że kolekcja  dostępna w butiku to najwyższej klasy ubrania, zgodne z idea domu mody – wysokiej klasy, wspaniałe, wielobarwne, w które tchnięty został duch rock and rolla. I który Donatella popiera całym sercem!

A kiedy już maluchy zmęczą się przymierzaniem drogich ciuchów, mogą spokojnie usiąść obok swojej mamy na specjalnym vipowskim krześle w rozmiarze mini, oczywiście!

Zobacz:  Jak zwiększyć odporność dziecka na jesień
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments