Ciąża i poród – jak zachować wspomnienia?

Ciąża i poród to wyjątkowy czas. Niezależnie od tego czy jest to Twoje pierwsze dziecko czy masz już dzieci to wydarzenie jest najwspanialszym czasem w Twoim życiu. Warto więc zachować te chwile na dłużej.

Nazywam się Julia Pełka – moim pragnieniem jest dokumentowanie narodzin oraz życia rodzinnego związanego z pojawieniem się noworodka. Emocje towarzyszące temu wydarzeniu są piękne i unikalne. Wszystkie te chwile powinny zostać zachowane dla Ciebie na zawsze. Będziesz mogła do nich wracać, a Twoje dzieci, wnuki, prawnuki będą mogły obejrzeć film z najważniejszego i najpiękniejszego czasu w Twoim życiu.

Noworodki bardzo szybko się zmieniają, dlatego dokumentowanie tego czasu jest konieczne. Film z narodzin to krótka filmowa historia. Składa się ona z ujęć, w których zatrzymane są chwile takie jak pierwszy oddech, pierwszy dotyk, pierwszy kontakt wzrokowy, pierwsze karmienie. Historia rozwija się z nerwowego pełnego unikalnych emocji oczekiwania na dziecko do jego narodzin, następnie ukazuje pierwsze chwile spędzone na świecie. Powstanie film, który będziesz chciała bez przerwy oglądać oraz dzielić go ze swoją rodziną i przyjaciółmi, i najważniejsze z Twoim dzieckiem. Poprzez piękne, kolorowe zdjęcia, olśniewające video HD powstanie klip, który każdy obejrzy z zachwytem.

Po nakręceniu zdjęć materiał filmowy trafi do montażowni gdzie zostaną z niego wyłowione wszystkie najcenniejsze i najbardziej poruszające momenty. Powstanie osobista historia zmontowana pod starannie dobraną muzykę. To co jest dla Ciebie i Twojej rodziny najważniejsze zostanie zawarte w filmie. Ostatecznie powstanie film bardzo osobisty, który zatrzyma prawdziwe emocje tamtych chwil.

Powstanie unikalny film najwyższej jakości, zrealizowany w pełni profesjonalnie, zmontowany z pięknych, świetlistych, kolorowych ujęć. Jest to projekt pionierski na rynku związanym z macierzyństwem i noworodkami. Myślę, że fotografia noworodków jest piękna, ale film może uchwycić coś więcej, jest dużo bardziej wymowny, i lepiej oddaje ducha chwili.

Zobacz:  Pas ciążowy dla przyszłych tatusiów

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli będę mogła uwiecznić dla Ciebie te najcenniejsze chwile. Film przechowa je na przyszłość tak abyś mogła do nich wrócić kiedy Twoje dziecko będzie już dorosłe. Żeby opowiedzieć Twoją historie muszę Cię poznać, to niezbędne abyś w tej wielkiej chwili czuła się komfortowo. Już nie mogę się doczekać aby Cię spotkać!

Julia Pełka – reżyserka, autorka zdjęć filmowych, montażystka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Tv i Teatralną w Łodzi.

   film_z_porodu_baby_1

film_z_porodu_baby_2

film_z_porodu_baby_3

film_z_porodu_baby_4

film_z_porodu_baby_5

film_z_porodu_baby_6

film_z_porodu_baby_7

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments