CuddlyZOO – niebanalny pomysł na edukację

Cuddly ZOO powstało z miłości do dzieci i… pięknych przedmiotów. Jesteśmy mamami i wiemy, że akcesoriów i zabawek dla niemowląt jest w sklepach mnóstwo, jednak nie wszystkie są przydatne, bezpieczne czy chociażby ładne. My chciałyśmy stworzyć produkty wyjątkowe, z sercem i takie, które będą najwyższej jakości, bezpieczne, edukacyjne oraz przede wszystkim piękne. Postawiłyśmy na produkty niepowtarzalne i odmienne od dominującego w sklepach różu i błękitu.

Projektując unikalne wzory tkanin ogromną wagę przykładałyśmy do tego, żeby miały one walory edukacyjne, ponieważ mamy świadomość, że dziecko uczy się obserwując otoczenie i ludzi, którzy są przy nim. Wiemy, jak istotne jest, żeby przedmioty, z którymi maluch ma do czynienia, stwarzały okazję do nauki i zabawy. Otaczanie niemowląt przedmiotami mającymi charakter poznawczy ma wpływ na ich wiedzę ogólną, ale też na rozwój inteligencji. Dlatego wzory tkanin są wyraziste i mają intensywne barwy, co pozwala dziecku ćwiczyć sprawność oczu, a każdy EduKocyk ma inny motyw: kolory, litery, cyfry, język angielski. Podsuwamy też rodzicom propozycje edukacyjnych zabaw, aby wraz ze swymi pociechami mogli ćwiczyć liczenie, szukanie podobieństw i różnic, nazywanie kolorów, kształtów, zwierząt, poznawanie cyfr, liter, czy naukę angielskich słówek.

Gładką i wielobarwną bawełnę łączymy z delikatnym i miękkim materiałem minky w wypukłe kropeczki lub chłonnym bambusem, mocujemy naturalne drewniane gryzaki dla dzieci lub intrygujące wstążki, co dostarcza dziecku bodźców sensorycznych i pobudza zmysł dotyku.

Dokładamy też wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania rodziców: były praktyczne, łatwe do utrzymania w czystości i bezpieczne. Starannie dobieramy surowce, a nasze tkaniny, nici i wypełnienia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa stawiane materiałom tego typu. Barwniki użyte w trakcie produkcji materiałów są bezpieczne nie tylko dla najmłodszych użytkowników, ale także – co dla nas bardzo ważne – środowiska. Są trwałe i nie zmieniają się pod wpływem prania. Nasze produkty są projektowane, wytwarzane i szyte w Polsce.
Kocyki i akcesoria CuddlyZOO mogą towarzyszyć maleństwom od pierwszych dni, ale ponieważ rosną razem z dzieckiem – z miłego okrycia i zabawnego wystroju pokoju stają się wartościową pomocą edukacyjną sprzyjającą poznawaniu świata.

Zobacz:  Ten kocyk ochroni dziecko przed największym mrozem

Niepowtarzalne edukacyjne wzory, najwyższa jakość materiałów, perfekcyjne wykonanie i całe serce jakie wkładamy w naszą pracę, tworzą razem coś unikalnego. Coś więcej niż koc czy zabawka. Powstaje kolekcja kocyków i akcesoriów dla dzieci, które każda mama wybierze specjalnie dla swojego dziecka. Wiemy to, bo same jesteśmy mamami.

CuddlyZOO – wyjątkowe, bo stworzone dla Twojego dziecka.

gościnny wpis sponsorowany

cuddly_zoo_2acuddly_zoo_3acuddly_zoo_4acuddly_zoo_5a

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments