1. Strona główna
  2. »
  3. CIĄŻA
  4. »
  5. Zdrowie w ciąży
  6. »
  7. Czym się leczyć w ciąży

Czym się leczyć w ciąży

Właśnie opublikowano raport, z którego wynika, że aż 96 % polskich ciężarnych w czasie choroby sięga po naturalne, sprawdzone od lat, babcine sposoby.
Skąd tak jednoznaczny zwrot ku naturze? Z przekonania, że naturalne metody walki z chorobą nie zaszkodzą maleństwu noszonemu pod sercem. A co na to lekarze? Tutaj sprawa nie jest już tak jednoznaczna i oczywista. Nie wszystko to, co naturalne, można stosować bez ograniczeń i bez konsultacji z lekarzem. O ile bowiem herbata z miodem nie powinna zaszkodzić  ani przyszłej mamie, ani maleństwu, o tyle niektóre zioła i mieszanki ziołowe stosowane na własną rękę mogą nie być dobrym rozwiązaniem.

fotokarty

Co jeszcze wynika z opublikowanego raportu? Że polskie przyszłe mamy są świadome wyjątkowości i ważności stanu, w jakim się znajdują. Aż 92% spośród nich zadeklarowało, że ciąża to czas szczególnej dbałości o systematyczne wizyty lekarskie, o regularne badania, o zdrowie. Większość ciężarnych przekonywała też, że problemy ze zdrowiem zawsze konsultuje ze swoim lekarzem.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments