DAD, czyli elektroniczny poradnik dla przyszłych ojców

Mężczyźni są specjalistami w noszeniu i trzymaniu niemowląt – dowiadują się panowie, którzy korzystają z DAD – elektronicznego poradnika dla przyszłych ojców. Interaktywny przewodnik w dziewięciu rozdziałach przekazuje w przystępny i czasami zabawny sposób niezbędne informacje dotyczące opieki nad maluchem.

Publikowane dotychczas informacje, rady oraz wskazówki tworzone były głównie z myślą o mamach. DAD – to pierwsze w Polsce, multimedialne kompendium wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem stworzone z myślą o ojcach.

Poradnik dostępny jest dla każdego, kto ma dostęp do Internetu – wystarczy wejść na stronę tatusiowie.pl Wkrótce będzie także wydany na bezpłatnych płytach CD.

Z przewodnika tatusiowie mogą dowiedzieć się m.in. jak prawidłowo nosić dziecko, karmić, usypiać i ubierać. Jakich błędów nie popełniać przy przewijaniu malucha, kiedy iść z dzieckiem do lekarza i jak prawidłowo przewozić dziecko. Poradnik uczy zasad higieny i bezpieczeństwa, porusza wiele aspektów zdrowotnych. Wszystko przekazywane jest w prosty i przyjazny sposób: użytkownicy serwisu oglądają film i słuchają lektora. Szczególnie ważne informacje wyświetlane są w formie uwag i wskazówek.

Zobacz:  Coccodrillo nagrodzone za jakość obsługi
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments