1. Strona główna
  2. »
  3. BABY SHOWER
  4. »
  5. Organizacja imprezy
  6. »
  7. Dlaczego warto urządzić baby shower w restauracji?

Dlaczego warto urządzić baby shower w restauracji?

baby shower w restauracji

Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej dziecka to zwyczaj bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, który przyjął się również w Polsce, gdzie coraz więcej kobiet decyduje się na organizację takiej imprezy. Podczas jej planowania jednak zawsze pojawia się pytanie, w jakim miejscu powinna się odbyć taka uroczystość. Jednym z rozwiązań, które pozwala młodej mamie uniknąć stresu i samodzielnego załatwiania wielu spraw jest wybór restauracji. Dlaczego warto urządzić baby shower w tym miejscu? Podpowiadamy.

W restauracji można urządzić baby shower o każdej porze roku

Restauracja to doskonałe miejsce na urządzenie baby shower, ponieważ o każdej porze roku panują w niej dogodne warunki temperaturowe. W chłodniejszych miesiącach sale są ogrzewane, dlatego młoda mama i jej goście z pewnością nie zmarzną i będą mieli możliwość spotkania się w większym gronie w przyjaznej atmosferze. W cieplejszych miesiącach z kolei klimatyzowane pomieszczenie pozwoli zaznać im trochę chłodu.

Dużą popularnością cieszy się organizowanie takich przyjęć w miesiącach letnich na świeżym powietrzu, jednak często opady deszczu, a także duży upał sprawiają, że imprezę trzeba przenieść w inne miejsce. Organizując baby shower w restauracji, mamy pewność, że przyjęcie się odbędzie w terminie, w którym je ustalimy, niezależnie od tego, jakie warunki będą panowały na zewnątrz. Dodatkowo długie przebywanie na słońcu jest niewskazane dla kobiet w ciąży, dlatego w trosce o swoje własne zdrowie, warto urządzić imprezę w pomieszczeniu, w którym zmieści się spora grupa osób.

Restauracja zadba o posiłki, napoje i obsługę kelnerską

Wiele młodych mam decyduje się na urządzenie baby shower w restauracji również ze względu na to, że możliwe jest wówczas skomponowanie menu dostosowanego do potrzeb ich gości. Kucharze mogą przygotować dania również dla osób będących na diecie lub z ograniczeniami żywieniowymi. Brak konieczności załatwiania osobnej firmy zajmującej się cateringiem to ogromna zaleta restauracji.

Restauracja zadba o dekoracje

Urządzając baby shower w restauracji która specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych różnego typu, takiej jak http://www.szkutnia.waw.pl/przyjecia-okolicznosciowe/ można mieć pewność, że nie będzie problemu z udekorowaniem sali w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Dodatkowo obsługa nierzadko pomaga w przystrojeniu wnętrz. W takim miejscu możemy liczyć również na poradę związaną z dopasowaniem menu, ustawieniem stołów a także wyborem ozdób.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments