Dr Irena Eris Holistic Club – wyjątkowy program lojalnościowy dla stałych klientów

Marka dr Irena Eris jest znana i ceniona już od wielu lat – specjalnie dla swoich wiernych klientów uruchomiła nowy program lojalnościowy. Jest o program holistyczny, który łączy 3 jej filary -obszary działania tj. kosmetyki, Kosmetyczne Instytuty i Hotele SPA.

Program Holistic Club skierowany jest do wszystkich konsumentów w Polsce, kupujących kosmetyki Dr Irena Eris oraz korzystających z usług w sieci Kosmetycznych Instytutów i w Hotelach SPA.

Już od czerwca ubiegłego roku, do kosmetyków Dr Irena Eris dokładane są ulotki-kupony z indywidualnymi kodami, które służą do zdobywania punktów w programie. Wszystkie punkty gromadzone przez Klubowicza mogą być wymieniane na nagrody rzeczowe np. kosmetyki, podarunki oraz na vouchery rabatowe do Kosmetycznych Instytutów i Hoteli SPA.

Uczestnicy programu będą mogli angażować się w życie marki poprzez udział w najważniejszych wydarzeniach firmy, konkursach, testach kosmetyków, które planowane są na najbliższe miesiące.

program-lojalnosciowy-eris-2

Zobacz:  Perfekcyjne rzęsy z nową maskarą Dr Irena Eris PERFECT Lashes
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments