Dzień Dziecka w Galerii Katowickiej

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na filmowe PARTY z bohaterem animacji „Dom”. Główny bohater OCH organizuje wyjątkowe spotkanie dla całych rodzin. Będzie nie tylko filmowo. Będzie słodko, tanecznie i wesoło.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają ludzie zamknięci w bańce mydlanej? A może sam dasz się w niej zamknąć? To tylko część atrakcji jakich mogą spodziewać się uczestnicy wyjątkowego Dnia Dziecka z OCH-em.

„Dom” to uroczy film, który przyciągnął do kin rzesze fanów animacji. Jego główny bohater, odmieniec z innej planety, ląduje na Ziemi. Jest wyjątkowo towarzyski i optymistycznie nastawiony do życia. Impreza jaką organizuje w Katowicach niewątpliwe będzie wydarzeniem towarzysko-rozrywkowym i na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom. Założeniem party jest kosmicznie energetyczna zabawa. O pozytywną energię zadba także profesjonalna instruktorka tańca. Wprowadzi dzieci w świat zumby kids. Nauczy kroków oraz prostych choreografii.

Wśród wszechobecnych baniek mydlanych, balonów, wat cukrowych dzieci będą mogły przenieść się do filmowego świata OCH-a i świętować swój dzień. Wziąć udział w warsztatach plastycznych. Na wszystkich czekają zmagania, quizy, zabawy i konkursy. Na najmłodszych kolorowe, dmuchane zamki, strefa filmowa gdzie wyświetlany będzie krótkometrażowy film DOM oraz malowanie buziek.

Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zrobić sobie zdjęcie z kolorowym OCH-em, który specjalnie na tę okazję przyleci z amerykańskiego studia Dreamworks Animation. Nikt nie będzie się nudził w towarzystwie uroczego bohatera. Każde dziecko poczuje się wyróżnione i docenione. Wszystkie dzieci biorące udział w PARTY otrzymają upominki.

Przyjdź i włącz się do zabawy z przybyszem z obcej planety. Party organizowane przez OCH-a to okazja do super zabawy i odprężenia. Do spędzenia cudownego Dnia Dziecka i wygrania wielu nagród.

Zapraszamy na PARTY OCH do Galerii Katowickiej w sobotę 30 maja. Zabawa będzie trwać od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Zobacz:  Narodowy Dzień Sportu 2018 – rodzina na start

dzien_dziecka_Dom_2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments