1. Strona główna
  2. »
  3. CIĄŻA
  4. »
  5. Wyprawka do szpitala
  6. »
  7. Dzień Matki nie tylko dla Mam

Dzień Matki nie tylko dla Mam

dzien matki

Dzień Matki to wyjątkowy wzruszający czas, także dla kobiet, które oczekują swojego pierwszego maleństwa. Warto pamiętać o nich i podarować im miły prezent, który z pewnością ucieszy każdą oczekującą mamę.

Sklep www.babymama.pl proponuje różne prezenty dla przyszłych mam, które  z pewnością je ucieszą. Pamiętajmy,  że kobiecie w ciąży niczego się nie odmawia.


Podaruj bezpieczeństwo

Dobrze rozwijająca się, fizjologiczna ciąża nie jest powodem do braku aktywności. Dlatego wiele przyszłych mam, niemalże do samego porodu chętnie jeździ samochodem, również w roli kierowcy. Polskie prawo zezwala kobietom w widocznej ciąży nie zapinać pasów. Lepiej jednak o nich pamiętać – przy najmniejszej kolizji siła uderzenia stanowi niebezpieczeństwo dla matki i dziecka. Niebezpieczeństwo stanowi również kierownica uciskająca na brzuszek  jak i same pasy, nadmiernie ściskające rosnący brzuszek. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo mamy i dziecka prezentując im specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa Clippasafe.

clippasafeRekomendowane są już od 2 miesiąca ciąży. Podczas jazdy zapobiegają one przemieszczaniu się pasów samochodowych na brzuch. Dzięki temu chronią rozwijające się maleństwo przed uszkodzeniami wewnętrznymi albo przedwczesnym porodem. Przyszłej mamie zapewnią bezpieczną jazdę samochodem. Można je montować zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach.. Poza tym to jedyny produkt w Polsce, który nadaje się zarówno dla mam ubranych w spódnice czy sukienki, jak i dla miłośniczek spodni.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments