Family Days – targi dla rodziców i dzieci w Warszawie

Targi Family Days odbędą się  29 i 30 sierpnia na Torwarze. Jest to  wydarzenie rodzinne skierowane do rodziców z dziećmi, kobiet w ciąży i osób planujących założenie rodziny.

Wystawcy zaprezentują ponad 300 marek na około 100stoiskach. W czasie wydarzenia będziecie mogli Państwo skorzystać z konsultacji i porad specjalistów, licznych warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Organizatorzy zadbają także o strefę medyczną, dzięki której rodzice skorzystają z wielu porad i konsultacji lekarskich. Mogą Państwo liczyć na to, że wiele rzeczy uda się kupić taniej, bo przygotowaliśmy Strefę Dobrych Cen i rabatów u naszych wystawców.

W programie targów m.in.: bezpłatne konsultacje medyczne, poradnictwo pielęgniarek i położnych oraz lekarza pediatry, badanie KTG oraz badanie tętna płodu, portreciki dzieci USG 3D, pomiar ciśnienia, wagi i wzrostu, konsultacje laktacyjne, pielęgnacja noworodka i niemowlęcia, prawidłowy przebieg połogu, konsultacje dietetyka, fizjoterapia, masaż Shantala, pokaz pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt,wystawa dinozaurów, kącik przedszkolaka kanału MiniMini +, warsztaty artystyczne, naukowe, warsztaty szycia dla mam i ich pociech, akcja daj włos we współpracy z fundacją Rak n roll,warsztaty malowania piaskiem, metoda Gordona dla bobasów, gimnastyka kobiet w ciąży, pokaz mody dla dzieci oraz wiele innych!

Zabierzcie całą rodzinę i nastawcie się na dobrą zabawę!

Więcej informacji na stronie: multiexpo.pl/family-days

Family Days

Warsaw 29-30 sierpnia od godz. 10:00

family_days2

 

 

 

Zobacz:  Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville - wiosenna edycja
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments