1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. FeelBear – Miś wypełniony Twoim głosem

FeelBear – Miś wypełniony Twoim głosem

mis feelbear

Kochamy nasze dzieci. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, obdarować czułością i miłością. Z pomocą przychodzi FeelBear. Pluszowy Miś, w którego sercu możemy umieścić nasz wspierający dziecko głos. FeelBear powstał po to, by wspomóc proces wypełniania dziecięcych serc poczuciem bezpieczeństwa, miłością, akceptacją i wiarą w swoje możliwości z dodatkową korzyścią wtulenia się w pluszowego przyjaciela. Miś FeelBear to nowoczesna przytulanka, która sprawi, że dziecko będzie czuło nasza bliskość i wsparcie w każdej sytuacji. Taki pluszowy przyjaciel będzie świetnym kompanem zabaw na różnych etapach jego życia, zwłaszcza kiedy mamy nie będzie w pobliżu. Pomoże w wyciszeniu się dziecka i spokojnym usypianiu. Dziecko będzie mogło usłyszeć nagranie nawet jeśli będą dzieliły nas duże odległości. Dzięki takiej zabawce łatwiej będzie przetrwać pierwsze dni w przedszkolu czy pozostanie na wakacjach pod opieką dziadków.

Misją marki FeelBear jest rozpowszechnianie znaczenia pozytywnych, wspierających słów, które wpływają na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i psychiczny dzieci, szczególnie w przedziale wiekowym 0-12 roku życia. Magiczne słowa „kocham Cię, Dziękuję, Jesteś dla mnie ważny, zawsze jestem przy Tobie..” wypowiadane przez najbliższych znaczą dla dzieci wiele. Powodują, że dziecko czuje swoją wartość, docenia i lubi siebie. Daje to zdrowy fundament na całe życie. Daje to MOC, która pozwoli Mu budować zdrowe relacje z innymi ludźmi, radzić sobie z trudnościami i utrzymywać równowagę życiową. Miś stanowi pewnego rodzaju „przedłużenie” rodzica, którego cząstka w postaci nagranych słów znajduje się w sercu misia. Do słów wypowiedzianych przez telefon lub nagranych na video, nie możemy się przytulić.

https://www.youtube.com/watch?v=7doavijRWHE

Tak powstał pomysł na FeelBear’a – otulić w przyjaznym i mięciutkim misiu, kapsułę ciepłych, wspierających słów. Dziecko może wracać do nich, kiedy nie będzie nas w pobliżu, a ono będzie potrzebować naszego wsparcia, czułości i miłości. Z okazji przyjścia na świat, kolejnych urodzin, rozpoczęcia przedszkola lub innego ważnego momentu w życiu dziecka – rodzice, babcia dziadek, starsza siostrzyczka lub brat mogą nagrać swoje wspierające słowa, ulubioną bajkę lub zaśpiewać kołysankę. Miś będzie odtwarzał je dziecku towarzysząc w zabawie, lub pomagając w wieczornym zasypianiu.

Nasza koncepcja, jak i produkt jest wspierany i rekomendawany przez psychologów dziecięcych, m.in. Katarzyna Budyś i Ewa Sękowska-Molga.

Głos matki (Taty też!) potrafi czynić cuda, a 'schowany’ w ulubionej przytulance „podwójne cuda”. Głos bliskich wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Maluch, słysząc go, może szybciej i łatwiej uspokoić się, poczuć bezpiecznie i komfortowo.”Słowa: Ewa Sękowska-Molga.

Bezkonkurencyjnie – głos mamy jest najważniejszym dźwiękiem w świecie każdego maluszka i pomaga w jego prawidłowym rozwoju!!

Dowiedli tego naukowcy dwóch niezależnych instytutów. W badaniach przeprowadzonych pod kierownictwem dr Daniela A. Abramsa z Uniwersytetu Stanforda w 2016 roku, naukowcy mierzyli aktywność mózgu dzieci posługując się pomiarami z funkcjonalnego rezonansu magnetycznego. W trakcie obserwacji działania głosu matki na mózg dziecka, okazało się, że następuje automatyczna aktywacja połączeń nerwowych, która nie występuje w przypadku żadnego innego dźwięku. Co więcej, kilka obszarów mózgu wyraźnie się uaktywniło, w tym szczególnie te, które odpowiadają za odczuwanie przyjemności, przetwarzanie emocji, zachowania społeczne oraz rozpoznawanie twarzy.

Feel Bear

Głos mamy ma potężny wpływ na funkcje poznawcze, emocjonalne i społeczne dziecka. Naukowcy podkreślili w rezultatach przeprowadzonych badań, że słuchanie nagranego głosu mamy jest głównym źródłem tego, że dziecko czuję się bezpieczne i może swobodnie uczyć się nowych umiejętności.

Z kolei badania wykonane w 2014 roku przez Amerykańską Akademię Pediatryczną pokazały korzystny wpływ odtwarzania nagrania głosu matki na rozwój wcześniaków! Kiedy odtwarzano nagrania głosu mamy podczas ssania smoczka, poprawiały się umiejętności jedzenia u niemowlaków. Dowiedziono również, że głos mamy np. podczas czytania bajek i śpiewania kołysanek wpływa na lepszą pracę rytmu serca wcześniaka.

Marka FeelBear została zaprojektowana i stworzona z myślą o dzieciach już od pierwszego dnia życia, dlatego miś jest uszyty z najwyższej jakości materiałów. FeelBear produkujemy w całości w Polsce. Miś został uszyty z najwyższej jakości, miękkiego pluszu Monkey. Zabawka jest w całości uszyta, ma wszyte rączki i uszy, natomiast oczy, nosek, buźka i brzuszek wykonane są metodą aplikacji. Odtwarzacz ma wysoką jakość dźwięku oraz pojemność pozwalającą na umieszczenie kilku plików nagrań. Produkt posiada funkcję zapętlania, zmianę poziomów głośności oraz sensor ruchu.

Zalety Misia zarówno pod względem estetycznym, wykonawczym oraz jego znaczącą rolę w rozwoju dziecka zostały zauważone i docenione zarówno przez klientów, jak i znawców rynku zabawkowego.

FeelBear zdobył w 2020 roku dwie nagrody: Influencer’s Top 2020 oraz Dziecięca Marka Roku 2020.

Feel Bear
Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments