Filmowe soboty dla najmłodszych w Atrium Reduta w Warszawie

Już od soboty 5 września Atrium Reduta zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na poranki z bohaterami najpiękniejszych bajek.
Oprócz pokazów najnowszych filmów, na najmłodszych czekają również dodatkowe atrakcje. Akcja jest kontynuacją kina letniego realizowanego w ramach projektu Filmowa Stolica Lata.

W każdą sobotę września i października w godzinach 10:00 – 11:30 w specjalnie przygotowanej sali kinowej w Atrium Reduta, wyświetlane będą najnowsze produkcje filmowe dla dzieci.
Po zakończonym seansie maluchy będą mogły skorzystać z przygotowanych akcesoriów
do malowania, a także wspólnie poukładać klocki pod opieką animatorek. Sobotnia zabawa potrwa do godziny 13:00.

Kino w Atrium Reduta gościło przez całe wakacje i cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Zbliża się zima więc z seansami przenosimy się do wnętrza galerii. Specjalnie z myślą o najmłodszych, którzy wrócili już z wakacji, zmieniamy także nasz repertuar. Podczas gdy rodzice będą mogli bez pośpiechu robić zakupy, ich pociechy w tym czasie mile spędzą czas na oglądaniu bajek czy wspólnej zabawie – mówi Agata Szczęsna, Dyrektor Atrium Reduta.

Atrakcje dla maluchów zorganizowane będą na poziomie 0, w lokalu usytuowanym naprzeciwko sklepu H&M i Top Secret. Partnerami akcji są najemcy galerii: Toys Box – który przygotuje strefę klocków oraz Eco Puff, dostarczający wygodne pufy dla dzieci uczestniczących w seansie filmowym.

Atrium_Reduta_2

 

Zobacz:  Świadoma Mama intymnie w Łodzi
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments