1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Karmienie
  6. »
  7. Jak wybrać odpowiednie mleko modyfikowane?

Jak wybrać odpowiednie mleko modyfikowane?

Odstawienie dziecka od piersi nie jest zadaniem lekkim, łatwym i przyjemnym.

Mama musi się bowiem zmierzyć z szeregiem pytań, dylematów, wątpliwości i problemów natury „technicznej” ( m.in. jak przekonać bobasa do picia z butelki?). Najtrudniejszym zadaniem jest jednak wybór odpowiedniego mleka modyfikowanego – takiego, które maluchowi posmakuje, nie wywoła u niego problemów z brzuszkiem, w pełni zaspokoi apetyt i zapewni dziecku wszystko, co niezbędne, do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Wypróbuj

Zanim podasz maluchowi pierwszą porcję mleka modyfikowanego, warto skonsultować się z Waszym pediatrą. Lekarz na pewno doradzi, na co zwracać uwagę przy wyborze mieszanki i czy należy podawać dziecku jakieś preparaty uzupełniające. Jednak nawet opinie najlepszych specjalistów nie dadzą 100% pewności, że Twoja pociecha zaakceptuje ten wybór.  Dlatego warto korzystać z możliwości, jakie daje młodym rodzicom i małym smakoszom agencja marketingu rekomendacji Streetcom (www.streetcom.pl). Dzięki kampaniom prowadzonym przez Streetcom tysiące młodych, nowoczesnych, dbających o zdrowie swoich pociech rodziców przekonało się o jakości testowanego mleka modyfikowanego. I mogło podzielić się swoimi opiniami z innymi rodzicami, którzy także dbają o to, aby zapewnić swoim maluchom najlepszy start w życie. 

Smacznego!

Wybór mleka modyfikowanego to pierwsza ingerencja w jadłospis maluszka. Ale nie ostatnia! Każdy krok na drodze wzbogacania menu bobasa jest dla mam i tatusiów bardzo emocjonujący. I trudno się temu dziwić! Nowocześni rodzice chcą świadomie wpływać na rozwój swoich dzieci i zapewnić im wszystko, co najlepsze. Dlatego tak chętnie zostają ekspertami Streetcom! Dzięki temu mają możliwość sprawdzenia jakości nowych produktów dla dzieci zanim zrobią to inni, a maluchy  mogą rozsmakować  się w nowościach!

Agencja marketingu rekomendacji Streetcom działa od 2004 roku i przeprowadziła dotychczas kilkaset kampanii, m.in. kampanię produktów dla najmłodszych. Ale nie tylko! Nasi eksperci bezpłatnie testują wszystko – zabawki, kosmetyki, artykuły spożywcze, sprzęt elektroniczny i wiele więcej.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
10 lat temu

a nadal w stretcom można testować mleka dla dzieci? podobno też na rekomenduj.to ruszyła kampania produktów dla maluszków, wie ktoś? właśnie przechodzimy z małym z mleka mojego na mm i ostatnią próbkę bebilonu wypluwał jak szalony….