Jaki smoczek dla dziecka?

Każdy maluszek już od chwili narodzin potrzebuje prawdziwej troski, miłości i poczucia bezpieczeństwa.

Zapewniają mu je rodzice oraz przyjazne otoczenie, w którym może się rozwijać. Wiedząc o tym, firma Kolorino Drewex wprowadziła na rynek nową grupę produktów – eleganckie, nowoczesne akcesoria do karmienia i pielęgnacji niemowląt. Oferta marki Kolorino Drewex zaspokaja ogromną część potrzeb maluszków od narodzin, aż do ukończenia piątego roku życia. W wybranych wzorach rodzice znajdą wszystko, co niezbędne do dziecięcego pokoiku – ubranka, pościele, zabawki, mebelki. Teraz, w najpopularniejszych kolekcjach: Lion, Hippo i Duck, stworzyliśmy nowoczesne akcesoria do karmienia i pielęgnacji, które każdej nowoczesnej mamie pomogą w codziennej trosce o swoje maleństwo.

Gamę nowych produktów otwiera nowoczesny, komfortowy laktator. Oprócz niego, propozycja obejmuje kompletne zestawy akcesoriów wysmakowanych, funkcjonalnych i o doskonałej jakości: od butelek do karmienia w dwóch seriach– w tym także butelek, które „rosną razem z dzieckiem”, poprzez miękkie butelki do karmienia łyżeczką, butelki stopkolki, smoczki, gryzaki dla dzieci, aż po kubki niekapki, bidony i kolorowe miseczki. Całość uzupełniają termoczułe łyżeczki kameleonki, nowoczesne zawieszki do smoczków, termometry do kąpieli, zestawy do pielęgnacji, i inne.

Akcesoria Kolorino Drewex zostały zaprojektowane tak, aby jak najdokładniej odpowiadały potrzebom dzieci i rodziców. Zastosowano w nich zgodne z najnowszymi trendami i normami bezpieczeństwa materiały – np. w smoczkach silikon – materiał całkowicie bezzapachowy, nie powodujący alergii ani podrażnień. Szczelne systemy zamykania miseczek, kubków i butelek oraz stabilne dna sprawiają, że doskonale spisują się one na spacerach i w podróży. Szczególnie przydatne mogą okazać się specjalistyczne butelki antykolkowe ze specjalnie zaprojektowanym dnem, bidony z oryginalnym systemem odpowietrzania, miękkie butelki z łyżeczką – idealne do podawania pierwszych kaszek. Miękkie, antypoślizgowe uchwyty sprawiają, że kubeczki, butelki i łyżeczki doskonale nadają się do trzymania w małych, dziecięcych dłoniach.

Zobacz:  Pokój dziecka - stylowy i uporządkowany

Nowoczesne, odpowiednio wyprofilowane kształty, wyraźne, soczyste  barwy akcesoriów oraz rysunki przedstawiające uśmiechnięte buzie lwa, hipopotamka i kaczuszki, nadają produktom Kolorino Drewex lekkiego, eleganckiego wyglądu. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości sprawia że są one bezpieczne, stabilne i trwałe.

Wszystkie produkty oraz materiały, z których zostały wykonane akcesoria, spełniają obowiązujące w Polsce i za granicą normy oraz posiadają wymagane atesty. Nie zawierają bisfenolu A oraz innych groźnych dla rozwoju i zdrowia dziecka składników.

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments