Jem Drugie Śniadanie

Tego lata restauracje Aioli (Aioli inspired by Mini i Aioli Cantine Bar Cafe Deli) stawiają na dzieci, otwierając letni, wakacyjny cykl Aioli Kids Summer, udostępniając rodzinom z dziećmi przestrzeń restauracji. Inauguracyjnym wydarzeniem otwierającym cykl Aioli Kids Summer był Dzień Dziecka – projekt potrwa do końca września 2016 roku.

W ramach inicjatywy Aioli Kids Summer restauracje Aioli przyłączyły się do kampanii Jem Drugie Śniadanie, tym samym wspierając Program Dożywiania Pajacyk.

Już od 9 lipca 2016 roku w Aioli inspired by Mini i Aioli Cantine Bar Cafe Deli w Warszawie, będzie można zjeść kanapki, stworzone przez ambasadorów kampanii Jem Drugie Śniadanie.

Dedykowane kanapki wraz z Szefami Kuchni Aioli stworzyli m.in. Modny Tata, Zosia Ślotała, Katarzyna Glinka oraz Andrzej Krzywy. Część dochodu ze sprzedaży kanapek zostanie przekazana na pomoc w walce z niedożywieniem dzieci!

Kanapki w cenie 15 zł dostępne będą w weekendy (sobota-niedziela) w porze śniadań 9:00 – 12:00

aioli-sniadanie-2

Partnerzy Aioli Kids Summer: Modny Tata, Piccardini,
Patroni medialni Aioli Kids Summer: Kikimora, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Patron wspierający Aioli Kids Summer: Narodowe Centrum Kultury – Kultura Dostępna.

Zobacz:  Targi Mother and Baby 2011 w Warszawie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments