Jesienna trasa bezpłatnych Warsztatów Mamo To Ja

16 października rusza ostatnia tej jesieni Trasa bezpłatnych Warsztatów Mamo To Ja, w której na uczestników czeka aż 10 spotkań.

Tym razem Warsztaty odbędą się w Warszawie – 16-17.10, Białymstoku – 18.10, Lublinie – 21.10 i Łodzi – 23.10. Warsztaty podzielone są na dwa bloki tematyczne. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą m.in. na temat diety dziecka, odporności, zdrowego i spokojnego snu dziecka, bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście) czy pierwszej pomocy dzieciom. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” poruszane będą zagadnienia związane m.in. z nowoczesną pielęgnacją skóry noworodka oraz stymulacją jego rozwoju, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży, karmieniem piersią i rozszerzaniem diety dziecka, zdrowym i spokojnym snem dziecka. W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, pieluszki Pampers, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji na Warsztaty (warsztaty.mamotoja.pl).

jesienna trasa mamo to ja 2

 

Zobacz:  JestWyjście 27 kwietnia - 3 maj
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
10 lat temu

a może by tak warsztaty w mniejszych miejscowosciach??? tu tez sa mamy