1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Katarzyna Bujakiewicz spotka się z mamami z Łodzi

Katarzyna Bujakiewicz spotka się z mamami z Łodzi

Już w przyszłym tygodniu Świadoma Mama zaprasza przyszłe i obecne mamy na bezpłatne spotkanie ze specjalistami, które poprowadzi znana mama – aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

„W zdrowym ciele, zdrowy Maluch” to temat ogólnopolskiego cyklu spotkań dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Dieta i aktywność w ciąży, rozmowa z pediatrą oraz porady położnej to główne atrakcje nadchodzącej imprezy. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości rodziców. Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć się urokami macierzyństwa. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się o zdrowie dziecka.

Porozmawiajmy o macierzyństwie

Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Wraz z  dietetykiem zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego i zdrowego sposobu odżywiania. Doświadczona położna udzieli cennych wskazówek dotyczących porodu i opieki nad niemowlakiem. Nie zabraknie także tematów związanych z pielęgnacją i odżywianiem dziecka, które poruszy wykwalifikowany pediatra.
Gościem specjalnym spotkania będzie aktorka, szczęśliwa i niezwykle energiczna mama – Katarzyna Bujakiewicz – ambasadorka projektu. Kasia wraz ze specjalistami poradzi uczestniczkom, jak być mamą piękną i aktywną.

Wszystkie Panie z brzuszkami i obecne Mamy zapraszamy 19 stycznia do Centrum Biznesowego Synergia przy ul. Wólczańskiej 128/134.

Szczegóły i zapisy na stronie www.SwiadomaMama.pl.

Zostań Świadomą Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie!

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments