1. Strona główna
  2. »
  3. BABY SHOWER
  4. »
  5. Co to jest baby shower?
  6. »
  7. Kilka powodów, dla których warto wyprawić baby shower

Kilka powodów, dla których warto wyprawić baby shower

baby shower

W Polsce wciąż panuje wiele przesądów nie pozwalających cieszyć się kobiecie w ciąży z dzidziusia przed jego narodzinami. Mimo to coraz modniejsze stają się  przyjęcia baby shower, organizowane  cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego maleństwa.

Baby shower to twoja impreza i ty jesteś jej ozdobą

Jeszcze tylko przez jakiś czas to ty będziesz najważniejsza, ponieważ po porodzie wszystko zacznie się kręcić wokół tej istoty, którą nosisz pod sercem. Dlatego rozsiądź się wygodnie i ciesz się momentem panowania niczym udzielna królowa wśród przyjaciółek, przyjmuj hołdy, pochwały i zachwyty. Przyjaciółki będą ci nadskakiwać i dbać, byś się dobrze czuła i dobrze bawiła.

Babskie pogaduchy

Gdy maleństwo przyjdzie na świat, ciężko będzie znaleźć czas na spotkania z przyjaciółkami, a przynajmniej z pewną ich częścią. Wykorzystaj więc moment, kiedy możesz spotkać wszystkie bliskie ci kobiety.

Prezenty dla dziecka

A być może także dla siebie. Oczywiście, że nie jesteś materialistką, ale któż nie lubi dostawać prezentów. Tym sposobem skompletujesz wprawkę i może  otrzymasz coś ekstra, co nie było na twojej liście artykułów niezbędnych. Ostatecznie będziesz miała trzy różne laktatory, do wyboru w zależności od nastroju. Nieważne. Z całą pewnością nic się nie zmarnuje, nawet 10 paczek pieluch i 15 par śpioszków.

Dobre rady zawsze w cenie

Nawet jeśli twoje przyjaciółki czy koleżanki nie są jeszcze mamami, na pewno przyjdą uzbrojone w cały arsenał dobrych rad, mniej lub bardziej praktycznych. Za to pozostałe mamy chętnie wymienią się doświadczeniami. I tak wszystko zweryfikuje życie, ale wzbogacona o tę wiedzę na pewno będziesz spokojniejsza i pewniejsza.

Inne zalety

Może są tak oczywiste, że nie należałoby o nich wspominać. A jednak perspektywa spędzenia wspaniałego popołudnia, naładowanie się pozytywną energią, zmagazynowanie w sercu wspaniałych wspomnień również stanowią bardzo poważne argumenty za zorganizowaniem baby shower. A jeśli boisz się samej organizacji, to możesz już przestać, ponieważ odpowiedzialna za to jest albo twoja najbliższa przyjaciółka, albo matka chrzestna nienarodzonego jeszcze dziecka. Wystarczy więc, że szepniesz słówko odpowiedniej osobie, a dalej wszystko już się samo potoczy.

Ciekawe prezenty dla przyszłej mamy i dziecka oferuje sklep www.babymama.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments