Kolejna ciąża sławnej aktorki

Baby boom w Hollywood trwa w najlepsze! Kogo tym razem odwiedzi pan bocian?

Jedną z najbardziej popularnych par światowego show-biznesu – Jennifer Garner i Bena Afflecka. To będzie trzecie dziecko aktorskiego małżeństwa. Jennifer i Ben, którzy są małżeństwem od 2005 roku,  mają już dwie córeczki: 6-letnią Violet i 2-letnią Seraphinę. Informacje o trzeciej ciąży aktorki znanej m.in. z filmu „Było sobie kłamstwo” potwierdził rzecznik prasowy pary, a jeden z bliskich znajomych małżeństwa w wypowiedzi dla magazynu „UsWeekly” powiedział: „Jennifer zawsze chciała mieć troje dzieci. To od dawna był jej plan”.

Zastanawiacie się, jak Jennifer łączy macierzyństwo z aktorstwem? Podczas jednego z ostatnich wywiadów Garner oznajmiła: „Do tego potrzebna jest wspaniała niania oraz mąż, który cię wspiera. Radzimy sobie jakoś dzień po dniu. Nasze życie łączy się z bałaganem i nie jest tak pełne splendoru, jak wyobrażają to sobie ludzie. Jednak udaje nam się i, o ile dzieci są szczęśliwe, wszystko jest na dobrej drodze”.
Trzecie dziecko Jennifer Garner i Bena Afflecka przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku.

Baby-Shower.pl składają najserdeczniejsze gratulacje!

 

Zobacz:  Mel B została mamą
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments