1. Strona główna
  2. »
  3. BABY SHOWER
  4. »
  5. Nasze imprezy
  6. »
  7. Kolejna impreza Baby Shower w Happy Mama

Kolejna impreza Baby Shower w Happy Mama

baby shower w happy mum

Wieczory panieńskie i kawalerskie zadomowiły się już w Polsce na dobre. Niemal każda panna młoda świętuje w gronie najbliższych przyjaciółek swoje ostatnie dni „wolności”. Ostatnio coraz popularniejsze stają się też przyjęcia dla młodych mam, które spodziewają się dziecka.

Baby Shower (z ang. „dziecięcy prysznic) to impreza „z brzuszkiem” dla mamy i dziecka, które ma się pojawić na świecie. W czasie przyjęcia mama i dzidziuś obsypywani są prezentami. Wszystkiemu towarzyszą gry, konkursy i specjalnie przygotowane na Baby Shower rytuały, m.in.: konkurs wiedzy o przyszłej mamie, odgadywanie obwodu brzuszka oraz przygotowywanie bransoletki szczęścia.

5 sierpnia 2008r. w Happy Mama w Warszawie odbyła się kolejna już impreza Baby Shower zorganizowana przez redakcję portalu naszego portalu. Na imprezę zostały zaproszone najbliższe koleżanki przyszłej mamy, a gościem specjalnym była Ewa Nowobilska – Gryziak, twórczyni mateczników, czyli ciążowych odlewów gipsowych. Coraz popularniejsze wśród polskich mam odlewy stanowią niezapomnianą pamiątkę z okresu ciąży.

Przyszła Mama została obdarowana mnóstwem fantastycznych prezentów, wśród których najefektowniej prezentował się tort pieluszkowy.

Relacja z spotkania  pojawi się już niebawem w TVN Warszawa.

 

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments