1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku

Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku

Dzień dziecka 2020

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd, weźmie udział w koncercie online.
Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku odbędzie się online, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00. Obejrzeć go będzie można na stronie Facebook Komitetu Ochrony Praw Dziecka – https://cutt.ly/VyIeCwX

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.
W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz&Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w „Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również: NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas.
Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych.

koncert dzień dziecka

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych, z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie – Agencja Link Visual. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

„Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób : dzieciom i ich rodzicom, opiekunom– stwórzmy świat przyjazny dziecku! „ – podkresla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD. W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem.

Możliwości wsparcia KOPD poprzez:
„Przekaż datek” w serwisie Facebook.com: https://www.facebook.com/KomitetOPD/
Link do: https://zrzutka.pl/res4we
Wpłaty na konto KOPD Nr konta bankowego: 56 1750 0009 0000 0000 0094 6389

O Komitecie Ochrony Praw Dziecka
Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie
i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Misją KOPD jest pomoc tym, którzy sami nie mogą się ochronić – dzieciom. Aby robić to skutecznie organizujemy zbiórki publiczne i akcje CSR, kampanie społeczne, czy eventy – na czele z konkursem Świat Przyjazny Dziecku. Wszystko po to, by prowadzić konkretne szeroko zakrojone działania – od porad prawnych, przez diagnozy, terapię długo i krótkoterminową, mediacje, czy grupy wsparcia. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla osób zajmujących się zawodowo pomocą dziecku. Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments