Konkurs – Wygraj zaproszenie na pokaz filmu „Hotel Transylwania 3”

Już 12 października – po raz trzeci zagości na wielkim ekranie Multikina uwielbiana przez dzieci animacja „Hotel Transylwania 3! Widzowie przed projekcją filmu otrzymają wyjątkowe maski z podobiznami filmowych postaci, gry, łamigłówki oraz naklejki. Upominki będą dostępne we wszystkich kinach sieci Multikino na terenie całej Polski. Liczba masek jest ograniczona. UWAGA! Warunkiem otrzymania gadżetów jest zakup biletów na animację poprzez kartę Rodzina do Kina. Dzięki niej zdobywasz zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierasz punkty do wymiany na supernagrody. (więcej o megakarcie rodzinnej Rodzina do Kina znajduje się na stronie: www.multikino.pl/rodzina).

„Hotel Transylwania” skradł serca widzów w każdym wieku na całym świecie. Czego można spodziewać się po trzeciej części hitowej animacji? O tym będą mogli się przekonać dzieci i rodzice już w najbliższy weekend.

Ale to nie koniec niespodzianek – mamy dla was do wygrania 3 podwójne zaproszenia na seans do wybranego przez zwycięzcę kompleksu Multikino w Polsce.  Aby zdobyć zaproszenie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak się nazywa główny bohater filmu „Hotel Transylwania 3”: ?

Podpowiedź znajdziecie na stronie: www.multikino.pl/filmy/hotel-transylwania-3/

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku 12.10.2018 do godziny 12:00 Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: mailto: redakcja@baby-shower.pl W tytule wiadomości prosimy napisać: Hotel Transylwania 3 , a w treści imię i nazwisko.

Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3

Hotel Transylwania 3

Regulamin konkursu: 

1. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Baby-Shower.pl pod adresem https://baby-shower.pl
2. Organizatorem konkursu jest Baby Shower Katarzyna Pawłowska „Organizatorem”.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony przez Organizatora na stronie www prowadzonej przez Organizatora pod adresem URL: www.baby-shower.pl dalej „Portalem”, w dniach od 10.10.2018 do 12.10.2018 roku.
4. Uczestnik konkursu poprzez wzięcie udziału w konkursie, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności (tutaj link)
5. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
6. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
7. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
8. Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
9. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polski; posiada pełną zdolność do czynności prawnych albo ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskała zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (przedstawiciela ustawowego) na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie; zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia.
10. Zgłoszenie Konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe drogą mailową.
11. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
12. Po zakończeniu Konkursu Portal  wyłoni 3 zwycięzców konkursu.
13.Portal wyłoni 3 zwycięzców Konkursu, którzy nadeślą poprawną odpowiedź zadaną w pytaniu dotyczącym filmu. Nagrodą są 3 zaproszenia na seans filmu „Hotel Transylwania 3”
14. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni na Portalu dnia 12.10.2018 roku.
15. Laureaci Konkursu zobowiązani są w ciągu 2 (dwóch) dni od dnia ogłoszenia wyniku konkursu przesłać wiadomość do Organizatora Konkursu o sposobie odbioru zaproszenia na seans.
16. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Portalu.
17. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
18. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na Portalu.
19. W przypadku, gdy Zwycięzca Konkursu zrezygnuje z odbioru zaproszenia, przez 10 dni od ogłoszenia wyniku Konkursu, trafia ona do puli nagród przeznaczonych na konkursy.

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments