1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Konkursy
  6. »
  7. Przygotuj się do porodu z Internetową Szkołą Rodzenia Prenalen!

Przygotuj się do porodu z Internetową Szkołą Rodzenia Prenalen!

prenalen konkurs

Przygotowanie do porodu to czas pełen wielkich emocji i wyzwań. Z pomocą przyszłym mamom przychodzi Szkoła Rodzenia Prenalen, profesjonalne źródło informacji, tworzone przez specjalistów w zakresie położnictwa, ginekologii i psychologii.

fotokarty

Do wygrania mamy dla Was 3 zestawy nagród:

1. Fotokocyk i zestaw produktów marki Prenalen dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
2. Kocyk Przytulanka i zestaw produktów marki Prenalen dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
3. Zestaw produktów marki Prenalen dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

prenalen konkurs dla mam

 

A oto pytanie konkursowe:  Jaka instytucja objęła swoim patronatem Szkołę Rodzenia Prenalen?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową na adres: redakcja@baby-shower.pl W tytule wiadomości prosimy napisać: konkurs Prenalen. Podpowiedź do pytania konkursowego  znajduje się na stronie: www.szkolarodzeniaprenalen.pl

Czas trwania konkursu – 10.08.2020-17.08.2020

Sponsor konkursu: Szkoła Rodzenia Prenalen – www.szkolarodzeniaprenalen.pl

Szkoła Rodzenia Prenalen to jedyna certyfikowana szkoła rodzenia on-line w Polsce, działająca całkowicie bezpłatnie, a zatem dostępna dla każdej posiadaczki urządzenia z Internetem. Program Szkoły Rodzenia Prenalen obejmuje wszystkie sfery zainteresowania kobiety w ciąży, czyli tematykę porodu, połogu i opieki nad noworodkiem. Każda uczestniczka zajęć może wyszukać położną wg miejsca zamieszkania oraz stworzyć swój indywidualny plan ciąży i porodu w specjalnym kreatorze, który sam podpowiada terminy planowanych badań i innych wydarzeń. Szkoła oferuje też czaty z położną, ginekologiem-położnikiem, pediatrą, neonatologiem, doradcą laktacyjnym i psychologiem. Potwierdzeniem jakości i rzetelności programu Szkoły Rodzenia Prenalen jest fakt, iż codziennie na jej stronie rejestruje się aż 200 przyszłych mam.

Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą e-mailową bądź telefoniczną. Wszystkie osoby przystępujące do konkursu jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w odpowiedzi konkursowej dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments