1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Kosz Mojżesza dla noworodka – must have w wyprawce stylowej mamy

Kosz Mojżesza dla noworodka – must have w wyprawce stylowej mamy

Kosz Mojżesza dla niemowlaka

Rodzice pragną, by ich dziecko było bezpieczne, a jego sen spokojny. Chcą też mieć dziecko jak najbliżej siebie, by móc czuwać przy nim przez całą noc. Wiemy jednak, że spanie z noworodkiem w jednym łóżku może być niebezpieczne. Właśnie dlatego został stworzony Kosz Mojżesza Shnuggle, który może być używany jako pierwsze łóżeczko dla dziecka. Kosz ten powstawał w odpowiedzi na potrzeby rodziców. Jego ostateczny kształt to wynik wielu rozmów z setkami rodziców, którzy na podstawie własnych doświadczeń, dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tradycyjnych koszy. Tak powstał lekki, przenośny i wygodny kosz wykonany z mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału.

fotokarty

Kosz Mojżesza Shnuggle to optymalne rozwiązanie do spania podczas pierwszych 6 miesięcy życia dziecka. Ustawiony blisko łóżka rodziców, pozwala czuwać nad bezpieczeństwem niemowlęcia oraz karmić dziecko w ciągu nocy. Jednocześnie maluszek przyzwyczaja się do spania w swoim własnym łóżeczku. Nie ma też ryzyka przygniecenia dziecka przez rodzica w czasie snu, czego obawiają się często rodzice śpiąc z dzieckiem w jednym łóżku. Kosz doskonale sprawdza się w mniejszych przestrzeniach, ponieważ zajmuje bardzo niewiele miejsca i łatwo go też przenieść z miejsca na miejsce.

Kosz Mojżesza Shnuggle jest wykonany z bardzo mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału, znacznie bezpieczniejszego od tradycyjnych wiklinowych koszy. Nie skrzypi też podczas kołysania. Zarówno materiał wypełniający kosz, jak i materac, wykonany jest z czystej 100% bawełny, która tworzy ciepłe i przytulne wnętrze dla dziecka, już od pierwszych dni życia.

Kosz Mojżesza Shnuggle, w odróżnieniu od tradycyjnych, wiklinowych lub palmowych koszy, jest wykonany z mocnej, formowanej powłoki, która dzięki niewielkim otworom w podstawie zapewnia dziecku doskonałą wentylację. Jest on też o 10% większy od innych koszy, dzięki czemu może służyć dziecku znacznie dłużej.

Dla wielu rodziców ważna jest też ekologia i tu też można pochwalić pomysłodawców kosza. Produkt jest wolny od substancji chemicznych takich jak ftalany czy bisfenol A, dzięki czemu rodzice mogą być pewni, że ich dziecko żyje w zdrowym środowisku już od pierwszego dnia życia.

Kosz Mojżesza dla niemowląt marki Shnuggle został zaprojektowany przez rodziców dla rodziców, jest rekomendowany przez wielu specjalistów i otrzymał wiele nagród za swą jakość, funkcjonalność oraz design.

Kosz Mojżesza Dreami 2w1 Shnuggle cena: 620 PLN www.babymama.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments