Krąg opowieści porodowych

W 2014 roku po raz pierwszy w blisko 40 Kręgach zasiadło ponad 400 kobiet. Rok później było ich ponad 500. Projekt Krąg Opowieści Porodowych to inicjatywa ukazująca pozytywne oblicze porodu. Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko poruszyć i transformować, po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Nieważne, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Nieważne, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi.
Pomóżcie nam Odczarować Poród! W bezpieczeństwie Kręgu stworzymy razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Bo z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

Spotkania maja charakter otwarty i bezpłatny, adresowane są do kobiet. Dla porządku i organizacji projektu, obowiązują wcześniejsze zapisy u prowadzącej: Milena Bijata mail: milena.bijata@gmail.com

1 kwietnia o godzinie 17:00
MAMYczas Lotnicza 5, 20-322 Lublin

Organizatorki i idea

Matecznik – miejsce twórczego rozwoju Rodziny matecznik-poznan.pl
Vivat Poród – portal kreujący pozytywny wizerunek porodu vivatporod.pl
Stowarzyszenie DOULA w Polsce – doula.org.pl

Zobacz:  Reportaż z edycji poznańskiej „Brzuszka i Maluszka”
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments