Kwartalnik Smyki

Nowość! Kwartalnik „Smyki” jest adresowany do najmłodszych czytelników, ich rodziców i opiekunów.

Dziecko – dzięki propozycjom zawartym w piśmie – nabierze większej świadomości emocjonalnej, rozwinie słownictwo, nauczy się podstawowych pojęć, odkryje swoje zdolności manualne i zacznie poznawanie otaczającego je świata poprzez dotyk, węch, smak, słuch, wzrok i uczucia. Wewnątrz każdego numeru znajduje się specjalny dodatek dedykowany rodzicom i opiekunom.  Do każdego numeru dołączony jest prezent brandowany postaciami Disneya z bajek dla najmłodszych.

Nasza opinia:

„Odkrywamy świat pięcioma zmysłami” głosi napis na okładce „Smyków”. I biorąc pismo do ręki, rzeczywiście można to poczuć. Wysoka jakość papieru, duża czcionka, sporych rozmiarów zdjęcia i ilustracje robią świetne wrażenie. I natychmiast wciągają dzieci w świat nauki i zabawy, w który – niewątpliwie – „Smyki” zapraszają. Pierwszy numer „Smyków” jest bardzo wiosenny. I czuć to na każdej stronie! Dzieciaki od razu dają się wciągnąć w opowieści o przygodach Tuptusia, ochoczo bawią się w chowanego z Bambim, z radością poznają nowe słowa.

Dodatkowy plus za teksty dla rodziców – całą garść dobrych rad i cennych inspiracji. Dla dużych i małych Smyków;) Magazyn zdecydowanie przypadł nam wszystkim do gustu.
Nasza ocena: 5/5

 

Zobacz:  Baśnie - Marta Tomaszewska
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments